Ogłoszenie

Asystent ds. Administracji – Praca Zdaln…

Nr ogłoszenia: 7058

Cena: 4 300,00 PLN

Szczegóły oferty:

Asystent ds. Administracji – Praca Zdalna

LINK DO APLIKOWANIA:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Aktualizacja danych w wewnętrznym systemie.
  • Wprowadzanie danych do systemu (m.in. z dokumentów, skanów, plików) oraz dbanie o ich poprawność.
  • Przygotowywanie raportów dla osób decyzyjnych.
  • Prowadzenie firmowych baz danych, uzupełnianie braków oraz korygowanie nieprawidłowości.
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji w firmie: komunikacja online, mailowa, telefoniczna.
  • Praca z dokumentacją.
  • Obsługa projektów dotacyjnych, w tym wsparcie w przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji.
  • Prowadzenie kalendarza firmowego, zapewniając sprawną komunikację i organizację pracy.

WYMAGANIA:
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane).
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej, umożliwiająca swobodną wymianę informacji (warunek konieczny).
  • Pewność siebie, pozytywne nastawienie i inicjatywa w działaniu.
  • Wykształcenie co najmniej średnie (warunek konieczny).
  • Znajomość MS Office, szczególnie Excel i Word (m.in. funkcje SUMA, ŚREDNIA, SUMA.JEŻELI, WYSZUKAJ.PIONOWO).
  • Zdolności analityczne oraz minimum roczne doświadczenie w pracy z danymi.
  • Gotowość do pracy zdalnej na 0,5 etatu, z możliwością zwiększenia wymiaru czasu pracy w przyszłości.

NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Umowę o pracę na 0,5 etatu (z możliwością zwiększenia w przyszłości).
  • Dynamiczne środowisko pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Pracę zdalną.
  • Wynagrodzenie: 2150 zł brutto.
  • Możliwość elastycznego ustalenia godzin pracy bezpośrednio z pracodawcą.
  • Opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Bony świąteczne.
  • Pakiet sportowy.
  • Szkolenia zawodowe.
  • Perspektywę awansu.
  • Laptop służbowy.
Województwo:: cały kraj
Firma: Feel Comfort

Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-146
Ulica: Komitetu Obrony Robotników 56
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2024.09.20
ważne do: 2025.01.18
wyświetleń: 22