A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Asystent/Asystentka ds. kadr z orzeczeni…

Nr ogłoszenia: 7053

Cena: 4 300,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent/Asystentka ds. kadr z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Praca stacjonarna w Warszawie (Aleje Jerozolimskie – Ochota)

Wymagania:
  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Znajomości i umiejętności pracy z oprogramowaniem pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Dobra obsługa komputera (wideo spotkania, skrzynka gmail)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Otwartość
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kadrowo- płacowym
  • Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będzie przeprowadzone zadanie sprawdzające

Obowiązki:
  • Obsługa bieżącej korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Obsługa e-teczek/teczek osobowych
  • Katalogowanie dokumentów
  • Weryfikacja poprawności dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Realizowanie zadań wspierających specjalistów ds. kadr i płac
  • Realizowanie zadań zleconych przez przełożonego

Oferujemy:
  • Pracę biurową w Warszawie (Aleje Jerozolimskie – Ochota)
  • Umowę o pracę na okres próbny 1-3 miesięcy
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy 7h (7.00 -15.00, 9.00-16.00)
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 4300 brutto
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
Województwo:: mazowieckie
Firma: BPO NETWORK

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-305
Ulica: Aleje Jerozolimskie
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://bponetwork.pl/oferty-pracy/asystent-asystentka-ds-kadr-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci/

dodano: 2024.09.10
ważne do: 2025.05.08
wyświetleń: 90
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia