A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Graphic Designer z orzeczeniem o niepeł…

Nr ogłoszenia: 7056

Cena: 5 500,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Graphic Designer  z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy :  praca zdalna (cała Polska)

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Doskonała znajomość Adobe CC - w szczególności Photoshop, Ilustrator, InDesign
  • Wymagane doświadczenie w  projektowaniu marketingowym – najchętniej dla znanych międzynarodowych marek
  • Zadanie sprawdzające na drugim etapie rekrutacji
  • Posiadanie w miejscu zamieszkania szybkiego łącza internetowego

Obowiązki:

  • Tworzenie kreatywnych projektów marketingowych i ich realizacja graficzna
  • Bieżąca obsługa graficzna wybranych klientów agencji – znane europejskie i polskie marki
  • Realizacja projektów głównie w dziedzinie print, POSM oraz w digitalu
  • Przygotowanie materiałów do druku (DTP)

Oferujemy:

  • Pracę zdalną w wymiarze pełnego etatu w godzinach 8.00-15.00
  • Umowę o pracę na okres próbny 6 miesięcy
  • Pierwszą umowę o pracę po okresie próbnym na rok, a kolejną na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 5500 - 6000 brutto
  • Wynagrodzenie w okresie zasadniczym 6000 - 7000 brutto
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Sprzęt i oprogramowanie niezbędne do realizacji zadań
  • Kurs języka angielskiego
  • Szkolenia indywidualne
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Pełną opiekę w okresie zatrudnienia ze strony BPO Network (psycholog, prawnik, kadry, sprawy osobiste, sprawy związane z niepełnosprawnością)

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia
503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE,
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ http://www.bponetwork.pl/oferty-pracy
Województwo:: cały kraj
Firma: BPO NETWORK

Powiat: cały kraj
Miasto: praca w miejscu zamieszkania
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://bponetwork.pl/oferty-pracy/graphic-designer-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci

dodano: 2024.09.18
ważne do: 2025.04.16
wyświetleń: 31
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia