Ogłoszenie

Pracownik ds. Wsparcia Działu Handlowego

Nr ogłoszenia: 7073

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Fundacja InSpatium: dla naszego Klienta firmy Macma Polska Sp. z o. o.  poszukujemy pracownika na stanowisko:

Macma Polska Sp. z o. o. o sobie: Jako doświadczeni importerzy od ponad 20 lat dostarczamy gadżety reklamowe, współpracując wyłącznie z agencjami reklamowymi. Produkty, które oferujemy, pomagają tworzyć efektywne kampanie promocyjne. Naszym priorytetem jest inspirowanie i wspieranie naszych Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. To, co nas wyróżnia to zaangażowanie i pasja.
Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, chcesz być częścią naszego zespołu - nie czekaj -  APLIKUJ !!!

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Zakres obowiązków
  • Kontakt z Klientem służący działaniom marketingowym
  • Kontakt z Klientem bazy własnej, na podstawie dostarczonego skryptu rozmowy, służący weryfikacji, sprzedaży usług, informacji o ofertach, itp.
  • Praca w bazie CRM Spółki
Poszukiwane kompetencje
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami, empatia oraz gotowość do zapewnienia wysokiej jakości obsługi Klienta
  • Znajomość obsługi komputera i systemów informatycznych- zdolność do uczenia się nowych aplikacji/ oprogramowania
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Zakres obowiązków umożliwiający podniesienie kwalifikacji zawodowych
  • Indywidualne szkolenia
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w 100% zdalną.
  • Wynagrodzenie 4300 brutto
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 Aplikować należy poprzez link:

Województwo:: mazowieckie
Firma: Martyna Niewiarowska

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa

dodano: 2024.10.22
ważne do: 2025.02.19
wyświetleń: 18