A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

ASYSTENT KLIENTA PRZY KASACH SAMOOBSŁUGO…

Nr ogłoszenia: 7004

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:
ASYSTENT KLIENTA PRZY KASACH SAMOOBSŁUGOWYCH

Miejsce pracy: Kraków i Warszawa (różne lokalizacje):
BEMOWO, BIAŁOŁĘKA, WOLA, URSYNÓW, ŚRÓDMIEŚCIE, TARGÓWEK, MOKOTÓW, WILANÓW, OCHOTA, ŻOLIBORZ, PRAGA-POŁUDNIE

Wymiar czasu pracy : cały etat
Praca zmianowa: tak

Zakres obowiązków:
  • pomoc klientom przy obsłudze kas samoobsługowych
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych

Nasze wymagania:
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • aktualne badania do celów sanitarno epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia
  • zapał i chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • niezbędne szkolenia
  • atrakcyjne benefity
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: +48 666 526 928 lub email: hr@ipracujzdalnie.pl
Województwo:: cały kraj
Firma: ipracujzdalnie.pl

Powiat: cały kraj
Miasto: Cała Polska
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2024.07.04
ważne do: 2025.01.30
wyświetleń: 33
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia