Ogłoszenie

Pracownik serwisu Hyundai

Nr ogłoszenia: 6996

Cena: 4 300,00 PLN

Brak zdjęć.

Dla naszego Klienta, firmy Nawrot Sp. z o.o. poszukujemy pracownika na stanowisko:

Firma Nawrot Sp. z o.o.  o sobie: Firma Nawrot to autoryzowany dealer marek Renault oraz Dacia. Od niemal 30 lat, powodzeniem funkcjonuje na wrocławskim rynku motoryzacyjnym. Obecnie Nawrot to prężnie działający dealer samochodowy, który wyróżnia się kompleksowością usług oraz dużą gamą samochodów, w tym samochodów elektrycznych. W tej kategorii firma czerpie doświadczenie i wiedzę od najlepszych, bowiem marka Renault jest prekursorem technologii pojazdów elektrycznych. Firma poza popularyzacją swojej oferty handlowej, chętnie angażuje się w lokalne wydarzenia i inicjatywny. Aktywnie uczestniczy w rozwoju miasta, wspierając ważne dla mieszkańców projekty. Wynikiem tej strategii jest tytuł Sponsora Motoryzacyjnego ważnych podmiotów sportowych min. wrocławskiej drużyny żużlowej WTS BETARD SPARTA, piłkarskiego oraz koszykarskiego WKS ŚLĄSK WROCŁAW oraz wielu lokalnych drużyn sportowych, zwłaszcza tych wspierających młodzież.
Poszukujemy osoby z doskonałą organizacją pracy, dokładnością oraz umiejętnością pracy w bardzo dynamicznym środowisku i doświadczeniem w pracy z klientem.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, chcesz być częścią naszego zespołu - nie czekaj -  APLIKUJ !!!
Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Przeprowadzanie ankiet klientów po wizycie w serwisie, praca w programie Excel

Kontakt telefoniczny z klientem:
- przypomnienia o wizytach serwisowych (przeglądach) przy użyciu portalu AS1Q (portal do wyceny przeglądów oraz katalog części - przeglądarka internetowa) oraz DMS JBR Rogowiec (terminarz serwisowy)
- umawianie klientów na kampanie serwisowe, praca z Excel oraz DMS JBR Rogowiec (terminarz serwisowy)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

Biegła obsługa komputera

Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Umiejętność korzystania z programów pocztowych oraz przeglądarek internetowych

Doświadczenie w pracy z systemami DMS (szczególnie DMS JBR Rogowiec) będzie dodatkowym atutem

Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

Chęć do pracy i szybki internet

OFERUJEMY
Niezbędne narzędzia do pracy

Pracę w dynamicznym i zgranym zespole

Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia

Indywidualne szkolenia

Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karty sportowe (po okresie próbnym)

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracę w 100% zdalną.

Wynagrodzenie 4300 brutto.

Aplikować należy poprzez link: https://inspatium.elevato.net/pl/pracownik-serwisu-hyundai,j,97

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Województwo:: cały kraj
Firma: InSpatium

Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa

dodano: 2024.06.26
ważne do: 2024.10.24
wyświetleń: 72