Ogłoszenie

Grafik

Nr ogłoszenia: 6952

Cena: 4 242,00 PLN

Brak zdjęć.

Dla naszego Klienta firmy Talex SA poszukujemy pracownika na stanowisko:

Grafik

Talex SA o sobie: to firma informatyczna założona 9 kwietnia 1989 roku. Od ponad 30 lat realizujemy multidyscyplinarne projekty IT dla wymagających klientów z wielu branż, w tym e-commerce, automotive oraz sektora finansowego. Na początku swojej działalności skupialiśmy się głównie na usługach serwisowych. Dużą część realizacji stanowiły rollouty, czyli masowe, jednoczesne wymiany sprzętu IT oraz oprogramowania wewnątrz firmy klienta. Świadczymy także usługi obejmujące Outsourcing IT i Software Development.  Zatrudniamy niemal 300 pracowników o różnych specjalizacjach. Centrala firmy Talex SA oraz pierwszy obiekt Data Center mieszczą się w Poznaniu. Drugi obiekt  oraz biuro znajdują się we Wrocławiu. Bardzo istotne jest również nasze centrum logistyczno-magazynowe w Warszawie oraz sieć punktów serwisowych, rozmieszczonych na terenie całego kraju. Dzięki nim jesteśmy w stanie możliwie szybko dotrzeć do klienta i udzielić mu wsparcia on-site.

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób, które swoimi umiejętnościami i doświadczeniem zasilą zespół naszego Klienta. Jeśli jesteś osobą, która posiada doświadczenie na stanowisku Grafika. Jesteś  kreatywny i nieszablonowy, posiadasz umiejętności projektowania, pasję do tworzenia estetycznych rozwiązań wizualnych  - Aplikuj, nie czekaj!

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Projektowanie graficzne zgodne z zapotrzebowaniem pracodawcy

Projektowanie grafik pod social media

Tworzenie ofert handlowych

Tworzenie materiałów reklamowych.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

Podstawowa znajomość obsługi programu Adobe Ilustrator lub Figma

Podstawowa znajomość zasad projektowania, kompozycji i pracy z kolorem.

Podstawowa znajomość zasad grafiki komputerowej

Zmysł artystyczny i poczucie estetyki

Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Komunikatywność oraz chęć do nauki i stałego rozwijania swoich kompetencji

Sprawna obsługa komputera i łatwość w wyszukiwaniu potrzebnych materiałów w internecie.

OFERUJEMY

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Indywidualne szkolenia

Miłą, koleżeńską atmosferę

Pracę w zgranym zespole

Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Wynagrodzenie 4242 brutto.

UWAGA !

 Po złożeniu aplikacji do wybranych kandydatów zostanie wysłany mail z prośbą o przesłanie portfolio lub wykonanie prostej grafiki o dowolnej tematyce.

 Aplikowac należy poprzez link:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Województwo:: cały kraj
Firma: InSpatium

Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa

dodano: 2024.04.10
ważne do: 2024.11.06
wyświetleń: 179