Ogłoszenie

Młodsza księgowa / młodszy księgowy

Nr ogłoszenia: 6843

Cena: 4 000,00 PLN

Brak zdjęć.

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Lublin
Dla naszego klienta z branży diagnostyki medycznej poszukujemy osoby na stanowisko młodszej księgowej/młodszego księgowego. Na tym stanowisku odnajdzie się osoba, która lubi pracę z dokumentami, zna zasady i przepisy z zakresu rachunkowości i podatków oraz jest systematyczna i skrupulatna.

Umowa o pracę

Ważna do: 2024-01-06

1 etat
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • księgowanie faktur, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych,
  • księgowanie dokumentów magazynowych,
  • bieżąca kontrola zapisów księgowych i uzgadnianie kont rozrachunkowych,
  • sporządzanie raportów o stanie należności i zobowiązań firmy,
  • monitoring przeterminowanych należności i kontakt z kontrahentami w przypadku braku terminowych wpłat,
  • realizacja przelewów bankowych,
  • przygotowywanie danych do deklaracji podatkowej VAT-7,
  • udział w pracach bilansowych związanych z zamknięciem okresów obrachunkowych,
  • przygotowywanie danych dla audytora.

NASZE WYMAGANIA:
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,
  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • systematyczność, obowiązkowość, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,
  • zatrudnienie w wymiarze całego etatu,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju,
  • nowoczesny system komunikacji wewnętrznej EMPLO,
  • częściowe dofinansowanie pracodawcy do pakietu prywatnej opieki medycznej.
Województwo:: lubelskie
Firma: Feel Comfort

Powiat: m. Lublin
Miasto: Lublin
Kod pocztowy: 02-146
Ulica: Komitetu Obrony Robotników 56
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2023.12.08
ważne do: 2024.04.06
wyświetleń: 196