A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Konsultant połączeń przychodzących w Kra…

Nr ogłoszenia: 1018

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Polski HR A-Trybut S.A to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR- A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:
Młodszy Konsultant

Oferta dedykowana osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Miejsce pracy: Kraków ul. Rakowicka

Obowiązki:
• telefoniczne przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów firmy
• telefoniczne udzielanie informacji (obsługa połączeń przychodzących)
• rozwiązywanie problemów związanych z niedziałającym Internetem /telewizją/telefonem
• oferowanie dodatkowych usług

Oferujemy:
• umowę o pracę
• stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
• kompleksowe szkolenia wstępne
• pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagania:
• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• znajomość obsługi komputera
• gotowość do podjęcia pracy zmianowej (7-22)
• komunikatywność

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Województwo:: małopolskie
Firma: Marcin

Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków

dodano: 2017.08.11
ważne do: 2018.04.08
wyświetleń: 560
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia