Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

co kobiety wkurza w mężczyznach???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#181 olakundry

olakundry

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2016 - 07:48

Brak zaangażowania w obowiązki domowe, brak ambicji, pomysłów na przyszłość.., poczucia humoru. Nie ma problemów, gdy dużo rozmawiamy, słuchamy.


  • 0

#182 otik

otik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów
  • Skąd:pyrlandia

Napisano 20 maj 2016 - 18:53

Niby słyszy, ale nie słyszy :P


  • 0

#183 Mates71

Mates71

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 17:48

Według moich informacji najczęściej jest to że po prostu facet jest nudny. Żyje w tej swojej monotonii i nic nie zmienia.

 

 

 

Usunięcie linków reklamowych. Otrzymujesz ostrzeżenie. Złamanie regulaminu w punkcie 10. Moderator.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 18 czerwiec 2016 - 19:04
linki reklamowe.

  • 0

#184 Gość_sliwka_*

Gość_sliwka_*
  • Gość

Napisano 22 czerwiec 2017 - 20:49

Co kobiety wkurza w mężczyznach???

Mnie zdecydowanie wkurzają:
1. skarpetki zostawione przy łóżku ... :-D
2. zapryskana pastą do zębów umywalka i lusterko w łazience :D
3. pozostawiona pusta rolka po papierze toaletowym :lol: :D jakby to cięzko było wyrzucić. :D :D

mnie też to by wkurzało


  • 0

#185 Gość_adamus777_*

Gość_adamus777_*
  • Gość

Napisano 09 maj 2022 - 18:54

A mi się nie podoba ten wątek. Takie negatywne spojrzenie - my jesteśmy idealne a oni nie, a jak wiadomo i faceci i kobiety mają swoje wady i zalety. Należy o nich rozmawiać z partnerem i chcieć je eliminować. Przykładowo znam przykład pewnej osoby - nie mnie - pozostawiającej po sobie różne rzeczy. Przykładowo po zjedzeniu śniadania i wypiciu herbaty stoi szklanka i talerz na stole, tacy samotni i stęsknieni aby ktoś je stamtąd zabrał i położył na właściwe im miejsce. od razu się przyznam, ze nie czytałem tego wątku i z pewnością napisano tu wiele prawdy. Jednak drogie panie zastanówcie się czy ta opisana powyżej sytuacja dotyczy tylko panów, tylko panie a może obie grupy.


  • -1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych