Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

co kobiety wkurza w mężczyznach???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#1 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 08 lipiec 2003 - 07:39

Co kobiety wkurza w mężczyznach???

Mnie zdecydowanie wkurzają:
1. skarpetki zostawione przy łóżku ... :-D
2. zapryskana pastą do zębów umywalka i lusterko w łazience :D
3. pozostawiona pusta rolka po papierze toaletowym :lol: :D jakby to cięzko było wyrzucić. :D :D
  • -1
rrybka nigdy nie tonie

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 lipiec 2003 - 09:45

Ciummmmm!!!

Wiec rybeczko mam wymieniac???? okiki...

Rybeczko, nie skarpetki tylko potworne balaganiarstwo, wrrrr
nieustanne wlepianie nosa w telewizor(a jak sie tele zepsuje), to spanie wrrr, proszenie tysiac razy o zrobienie czegos (i w rezultacie musze zrobic to sama:) ) i wkoncu wieczne pretesje...(zawsze ma racje i nawet jak jej nie ma , patrz punkt pierwszy), o przepraszam to jeszcze nie koniec ,zastanawiam sie czy ktorykolwiek facet potrafi zrobic cos o co sie go nie prosi , tak poprostu DOMYSLIC sie wrrrrrr nie znam takiego!
Czy to wszystko drogie panie???

PS.Nie obrazajac Panow, drodzy panowie zapewne sa wyjatki podtrzymujace regule ( TYLKO GDZIEEEE???:) )

Ciummmm pierzasta
  • 0

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2003 - 07:11

hihihihihi :-D :D :-D

... mam cos jeszcze do dodania!!! :D :-D

Każdy miły gest kobiety w stronę faceta jest odbierany przez niego jako chęć do seksu... nie wiem jak to wyrazić.... ale to coś tak - zaczynasz o zupie a on i tak skończy na d.... :-D :D
A jeśli już o seksie to :oops: - Panowie zbyt wcześnie rezygnują z gry wstępnej, jakoś szybko przechodzą do sedna - często tylko w okresie początkowym małżeństwa, narzeczenśtwa są czuli i namiętnie kochają a potem stają się staruszkami albo czułośc pozostawiają paniom spoza związku ... :oops:
A stąd nauka dla nas kobiet!!!! Bądźmy zawszei piękne i troszkę szalone - bo to Panów pociąga i chyba zatrzymuje przy nas .... :oops:

No czy mozna ich nie lubić???? Nie da się :D :lol:

hahahahahahaha :lol: :D
  • 0

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2003 - 22:58

AAAAAAAa i jeszcze cos!

Obrazaja sie co cud!

pozdrawiam pierzasta:):):)
  • 0

#5 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 lipiec 2003 - 12:11

Dobrze wiedzieć czym was wkurzamy :P, ale czekam na więcej postów, bo coś mało :P spisze i będe wkurzał dalej :P -> oczywiscie kiedy będzie trzeba :P
  • 0

#6 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 21 lipiec 2003 - 20:35

Oooch Aniele specjalnie dla Ciebie dodam :P jeszcze kilka niekoniecznie zalet panów...

Faceci lubią być najmądrzejsi - uwielbiają prawić morały :P

Mężczyzna, który prawi morały, jest zwykle hipokrytą, a kobieta, która to czyni, jest zawsze brzydka. - Oscar Wilde

Jeśli Panom coś nie wychodzi tak jak zaplanowali wkurzają się okropnie, że lepiej nie wchodzić im wtedy w drogę :-D :D :-D
Nie wspomnę o zachowaniu podczas kierowania samochodem hihihihi - och jakich uwag mozna się nasłuchać :D :-D
Panowie uwielbiają w domu robić tzw. prowizorki, które kiedyś zamierzają naprawić i zmienić - zazwyczaj te prowizorki są długowieczne i nie przeszkadza Panom iż wyglądają brzydko :P

Ale podzielę się z Wami pewnym doświadczeniem, które pięknie ujął Oscar Wilde

Kobiety kochają mężczyzn z powodu ich błędów. Jeśli tylko mężczyźni posiadają dość wad, kobiety gotowe są im wszystko wybaczyć - nawet ich ogromny ;) intelekt.


A Czechow dostrzega jeszcze coś bardzo ważnego :D :D :D

Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją. - Anton Czechow


Pozdrowionka :D :-D :D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#7 Aga30

Aga30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 06 wrzesień 2003 - 00:40

Nie mogę się oprzeć wyrażeniu opinii, że męska część społeczeństwa miewa często egoistyczne podejście do wszystkiego. echhhhhhh :!:
  • 0
Jeśli chcesz zobaczyć tęcze musisz cierpliwie znieść deszcz :)

Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze,
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje :-D :) :-D

#8 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 07 wrzesień 2003 - 11:45

Czesław Andrzej Klimuszko w swojej książce "Moje widzenie świata", ujął to tak:

Kobieta w całej swej istocie jest przede wszystkim matką, mężczyzna natomiast to tylko pół-ojciec pół-egoista.


Przyznaję, że mam podobne odczucia, tym wieksze po przeczytaniu postu EXEL :(
http://forum.ipon.pl...opic.php?t=1742
  • 0

#9 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 17 wrzesień 2003 - 15:54

A mnie w facetach wkurza fakt, że oni nigdy nie potrafią niczego znaleźć i bez przerwy pytają: "-gdzie są moje spodnie, a gdzie skarpetki, a gdzie kawa," i nawet jak się im powie dokładnie gdzie to leży np. "w szafie" to otwierają tylko drzwiczki i mówią "nie ma" :evil:
Aha!! Zgadzam sie z torheit na temat gry wstępnej. Flirt tylko na początku związku i to też nie za długo! :twisted: :evil: No i najgorsze nawet jak sie starają o względy jakiejś kobiety to nie przeszkadza im też flirtować z innymi :evil: :evil:
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P

#10 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 17 wrzesień 2003 - 16:12

A mnie w facetach wkurza fakt, że oni nigdy nie potrafią niczego znaleźć i bez przerwy pytają: "-gdzie są moje spodnie, a gdzie skarpetki, a gdzie kawa," i nawet jak się im powie dokładnie gdzie to leży np. "w szafie" to otwierają tylko drzwiczki i mówią "nie ma" :evil:


O tak! Moja babcia mówiła zawsze do mojego brata: "Ty szukasz, ale prosisz Boga, żeby nie znaleźć" :lol: :lol: :lol:
  • 0

#11 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 17 wrzesień 2003 - 17:24

A mnie w facetach wkurza fakt, że oni nigdy nie potrafią niczego znaleźć i bez przerwy pytają: "-gdzie są moje spodnie, a gdzie skarpetki, a gdzie kawa,"

To prawie jak ze mną, z tym, że ja zachodze w głowę, gdzie coś położyłam, pytając o to tylko siebie. Ale mam tak całe życie. I to chyba rodzinne, jak i wywracanie się na prostej drodze, jakieś siniaki, zadrapania....

Aha!! Zgadzam sie z torheit na temat gry wstępnej. Flirt tylko na początku związku i to też nie za długo!

O, to może to nie jest przypadek z wchodzeniem "na Skangurka"?
Może ja jestem.... facet?!? Ta gra wstępna.... No cóż, strata czasu ;)
  • 0

#12 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 18 wrzesień 2003 - 11:18

Trogo!!! gra wstępna strata czasu!!!! Flirt i gra wstępna to najprzyjemniejszy okres. Przynajmniej dla mnie! Nigdy wcześniej i potem nie ma takiego napięcia (że siekiere można w powietrzu powiesić ;) ) i tyle niepokoju, rozdarcia i namiętności!! To jest to co Amelcie lubią najbardziej :D :D
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P

#13 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 19 grudzień 2003 - 02:12

Jako, że jestem dość romantyczna dusza... nigdy nie mogłam i nie mogę pogodzić się z faktem, że w mężczyźnie tak szybko kończy się magia...
Początek jest piękny, wydawać by się mogło, że każde moje zdanie tanecznie trafia do jego serca. Zapatrzony, pełen zainteresowania wypatruje nadrobniejszego gestu, drgnięcia brwi, by wyjść na przeciw moim oczekiwaniom. Wtedy sobie myślę : to sen napewno... cudooowny, spotkałam Księcia, jestem królewną!... i choć wiem, że początkowa fascynacja zmienia się z czasem w coś może spokojniejszego ale trwałego, czyli równie pięknego... oczekuję, że nadal będę dla niego ważna, jak On jest dla mnie ważny...
Oczekuję na codzień drobniutkich gestów, słów, spojrzeń, które nic nie kosztują, nie są wynikiem jakichś strasznych starań. To przecież takie łatwe... a jednak mężczyżni, gdy już mija etap "zdobywania", nagle nie czują potrzeby, by coś z siebie dać, poza prozaicznymi, codziennymi sprawami. Może i jestem wariatka trochę, bo mam szalone pomysły typu: włożenie kilku strof wiersza czułego do kanapek. Zostawienie odciśniętego całusa na przedniej szybie auta, usłane schody serduszkami w rocznicę ślubu... Nie mówię, że Go to nie cieszy... oczywiście, że cieszy tyle, że tak trudno mojemu mężczyźnie domyśleć się, że i mnie cieszyłyby podobne gesty.
Panowie, przecież Nas, kobiety tak łatwo zachwycić, tak łatwo uszczęśliwić. My nie oczekujemy cudów, tylko zwyczajnych, ciepłych gestów, do których przyzwyczailiście Nas na początku znajomości...
Ale bynajmniej nie jest źle.. w życiu jest tyle ważnych spraw, które absorbują Nas na codzień, że tylko od czasu do czasu z nostalgią w oku patrzy się w dal i wstecz...
Ja to żartobliwie zawsze mówię, że to nie wina Panów, iż są tak niedomyślni, leniwi uczuciowo i często zapatrzeni w własne Ego. Oni po prostu nie mają jajników.. :D
Ale bez Was Panowie byłoby na świecie strasznie nuuudnooooo :)


Pozdrawiam


Ayla
  • 0

#14 niewidzialny

niewidzialny

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 23 luty 2004 - 18:09

A mnie w facetach wkurza fakt, że oni nigdy nie potrafią niczego znaleźć i bez przerwy pytają: "-gdzie są moje spodnie, a gdzie skarpetki, a gdzie kawa," i nawet jak się im powie dokładnie gdzie to leży np. "w szafie" to otwierają tylko drzwiczki i mówią "nie ma" :evil:

jak kobieta sprząta w domu to tak sie dzieje ze facet nie wie gdzie co jest.
ale z drugiej strony, co jak kobieta nie posprząta? wiadomo :P

a poza tym czemu wy tak wyogólniacie (E) , mowicie o wszystkich facetach jednakowo, a przeciez kazdy z nas jest inny..
  • 0

#15 Aga30

Aga30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 23 luty 2004 - 18:36

Niewidzialny napisał:

jak kobieta sprząta w domu to tak sie dzieje ze facet nie wie gdzie co jest.


Facet to może nie wie gdzie co jest ale kobieta na pewno :twisted: Znam taką co potrafi wszystko znaleźć korzystając wyłącznie z moich :oops: instrukcji telefonicznych ... :D Czyżbym miała aż taki porządek :?: :P :oops:
  • 0
Jeśli chcesz zobaczyć tęcze musisz cierpliwie znieść deszcz :)

Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze,
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje :-D :) :-D

#16 Aga30

Aga30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 23 luty 2004 - 19:19

a poza tym czemu wy tak wyogólniacie, mowicie o wszystkich facetach jednakowo, a przeciez kazdy z nas jest inny....


Zgadzam się i wcale nie twierdze że każdy facet to ... :oops: Tu powinna być lista największych męskich przywar... pozostawiam to jednak waszej inwencji :oops: :P :twisted:
A nawet jeśli tak jest (ja tego nie powiedziałam) ;) to od tej regóły, jak zresztą od każdej są wyjątki. :lol: :-D Znam przynajmniej trzech przedstawicieli płci męskiej którzy naprawde są (ok)

Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności tych, któtych mam na myśli pisząc ten post :D 8) :-D

Aga
  • 0
Jeśli chcesz zobaczyć tęcze musisz cierpliwie znieść deszcz :)

Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze,
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje :-D :) :-D

#17 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 26 luty 2004 - 15:29

ty jestes jak ogrodnika pies co sam nie wezmie a drugiemu nie da tez i wiele chcesz nie dajac nic a to wcale nie pasuje mi...HM TO MNIE WKURZA U FACETOW!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#18 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 26 luty 2004 - 20:58

Mlekuś ... nie wkurzaj sie na facetóffff Im wystarcza do szczescia piwo i pilot do TV ... no i seks od czasu do czasu :P A kobiety - te dopiero sa wymagajace :)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#19 Aga30

Aga30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 27 luty 2004 - 12:39

Naprawde aż tak jesteśmy wymagające :?: :? A słyszałam że mam bardzo skromne marzenia ... :oops: :oops: :oops: Zupełnie jak facet :oops: ;) :P ;) :D :-D :D Ale telewizji nie oglądam (hihi)

Pozdrawiam, Aga (B) (ok)
  • 0
Jeśli chcesz zobaczyć tęcze musisz cierpliwie znieść deszcz :)

Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze,
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje :-D :) :-D

#20 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 27 luty 2004 - 23:40

Aga hmmm czyli tylko seks i piwo?:) bez TV?:)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych