Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Puść to - warsztaty ruchowe w Poznaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1468 postów

Napisano dziś, 11:02

Zawsze miałam ciągoty do tańca, dlatego, kiedy w kwietniu trafiłam na informację, że w poznańskim CK Zamku odbywają się warsztaty ruchowe, pojechałam na nie. Skończyły się one z początkiem wakacji, dlatego bardzo się cieszę, że w najbliższy wtorek, 24 września o 17.30. rozpocznie się ich kolejna edycja.

Oczywiście wybieram się w tym czasie do Zamku, by ponownie spotkać się z Antkiem Kurjatą, tancerzem, choreografem i instruktorem w jednej osobie oraz innymi uczestnikami warsztatów. Jestem ciekawa, kto tym razem się pojawi. Może Ty, jeśli mieszkasz w Poznaniu bądź okolicach?

 

Pewnie masz obawy, czy zajęcia są dla Ciebie? Nie potrzebnie. Aczkolwiek też miałam podobne wątpliwości przed moimi pierwszymi zajęciami. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. Głównymi adresatami warsztatów są osoby z niepełnosprawnościami, dlatego nie musisz się obawiać, że trafisz w nieodpowiednie miejsce. Co prawda trwają one dość długo, bo 2 godziny, ale w każdym momencie można usiąść, by odpocząć, albo, co jest też możliwe, ruszać się na siedząco.

 

Każdy wie, że rehabilitacja jest ważna, ale takie warsztaty również wiele wnoszą do naszego dobrostanu psychicznego i fizycznego. Po pierwszych zajęciach miałam zakwasy, ale potem przełożyło się to na lepszą koordynację ruchową i ogólny wzrost tężyzny fizycznej. Nie do przecenia, jest również możliwość spotkania innych otwartych i empatycznych osób.

 

Najbliższe warsztaty, które w tej edycji noszą nazwę "Puść to",odbędą się w najbliższy wtorek, 24 września o 17.30. w CK Zamku w Poznaniu. Zbiórka zapewne będzie w holu głównym.

Harmonogram tegorocznych spotkań (zawsze we wtorki)i: 24.09, 8.10, 22.10, 5.11, 19.11, 10.12,
w godzinach 17.30-19.30 w małej grupie, do 10 osób. Nie musisz być na wszystkich warsztatach. Dołączyć możesz w dowolny wtorek.
Koszt udziału: 10 zł jeden warsztat – bilety. Bilet można kupić online na stronie Zamku lub w kasie tuż przed zajęciami.
Jeśli masz pytanie, zapraszam do  bezpośredniego kontaktu z Ewą, koordynatorką warsztatów: e.janczak@ck.zamek.pl

Szczegóły tutaj.

To z kim się widzę we wtorki? :)


  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych