Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

praca

praca

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 04 lipiec 2024 - 15:21

słuchajcie firma w której pracuje (na razie nie ujawniam ale największa w Polsce w swojej dziedzinie) ma pomysł na zatrudnianie ludzi ON do pracy zdalnej przy przyjmowaniu skarg klientów reklamacje mam dostęp do systemu gdzie mogę polecać pracowników  myślę że w temacie osób ON baza tej firmy jest znikoma lub pusta znam kilka osób ale na pracuje kilkanaście tyś


  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6326 postów
  • Skąd:home

Napisano 05 lipiec 2024 - 09:01

Hej. Czegoś konkretnego oczekujesz? Bo na razie to jest informacja i nie wiem, co dalej?


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1457 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 05 lipiec 2024 - 09:32

baza tej firmy jest znikoma lub pusta znam kilka osób ale na pracuje kilkanaście tyś

 

  • Nie każda firma jest duża, małe mają swoje plusy: baczniejsze oko zwłaszcza na tych zdalnych. Poza tym duże firmy miewają przerost formy nad treścią zwłaszcza jak niepełnosprytny na zdalnym nie wyrobi normy.
  • Niepełnosprytnemu pasuje praca zdalna,zdobędą pracowników,firma pójdzie do przodu.

  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych