Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Samotność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 30 lipiec 2024 - 10:29

Cześć Imienniczko :) . Widzę, że wróciłaś na nasze forum.

Mam podobny problem. W styczniu 2019 przeprowadziłam się do Poznania, tj ponad 300 km. od mojego rodzinnego miasta, by zamieszkać z moim Narzeczonym. Była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :heart:

Wejdź na post i.... Monia przecież ja jestem z Poznania! Tylko jestem jak to Twój Marderek mówi, po nieodpowiedniej stronie Warty (domyślam się, że Wy nie mieszkacie na ratajach tylko właśnie po tej drugiej stronie;)) Przecież jak będę się dobrze czuła i miała kaskę na taxi możemy się spotkać, upiekę ciacho podjadę do Was taxi, pogadamy, powspominamy dawny ipon, może wymienimy się książkami (wiem, że czytasz ja też tyle, że nie mam czasu o tym pisać ani vlogować -praca zdalna i nauka). Wiesz też gdzie mieszkam (no może bardziej Marder;)) owszem teraz mam mały kosmos, bo były tu pewne przeprowadzki i nie wszystko sprzątnięte i na swoim miejscu (część jeszcze rzeczy zalega na kupkach, w kartonach, siatkach). Ja jestem za spotkaniem. Pisz do mnie maila lub sms (dam Ci go na prv) nie mogę gadać głosowo teraz, ale smsy czytam.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 30 lipiec 2024 - 13:11
zmniejszona wielkość cytatu.

  • 0
Majka_Cz

#22 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3617 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 30 lipiec 2024 - 15:04

przecież ja jestem z Poznania!

 

Z Rataj...  :hehe: :hehe: :hehe:

A spotkać możemy się gdziekolwiek.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#23 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 30 lipiec 2024 - 17:50

Z Rataj...  :hehe: :hehe: :hehe:
A spotkać możemy się gdziekolwiek.

No dokładnie po odpowiedniej str. czyli rataje, a dokładniej os. Bohaterów II Wojny Światowej ;) niezmiennie od ponad 20 lat. PRLowskie blokowisko... spotkam się chętnie i wpadnę z ciastem pod pachą, które podobno wychodzi mi coraz lepiej. Więc czekam na kontakt :)
  • 0
Majka_Cz


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych