Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Samoocena osób z niepełnosprawnością ruchową uprawiających i nieuprawiających sportu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Asia17

Asia17

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 15:48

Szanowni Państwo! :)

Jestem studentką I roku studiów magisterskich na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie o specjalności rehabilitacja osób ze sprzężoną niepełnosprawnością. Piszę pracę magisterską na temat samooceny osób z niepełnosprawnością ruchową uprawiających i nieuprawiających sportu.  :)  Badanie jest całkowicie ANONIMOWE, składa się z dwóch kwestionariuszy, a wyniki posłużą mi jedynie do celów naukowych. Uprzejmie proszę o wypełnienie kwestionariuszy i jednocześnie dziękuję za poświęcony czas! :)

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPybpdnT2Rsm1ujGEcRSuE45Ooh-4Yqi1IPH0MCJxZSJUU3A/viewform?usp=sf_link


  • 0

#2 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 05 maj 2017 - 11:11

Ankieta pokręcona - sporo niejasności, pytania kontrolne zaraz obok siebie, ale jakoś wypełniłam. Powodzenia!


  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#3 Asia17

Asia17

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 maj 2017 - 12:08

Ankieta pokręcona - sporo niejasności, pytania kontrolne zaraz obok siebie, ale jakoś wypełniłam. Powodzenia!

Dziękuję bardzo za odpowiedź  :)  Kwestionariusze są w oryginalnych wersjach, więc nie miałam możliwości ich zmiany :( mimo wszystko, bardzo dziękuję za poświęcony czas! :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych