Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

czas wolny na turnusie rehabilitacyjnym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 moniczka_32

moniczka_32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 22:45

Jak spędzacie tzw czas wolny na turnusie rehabilitacyjnym? Bo ja zawsze jak byłam na turnusach rehabilitacyjnych to wolny czas spędzałam na długich spacerach, ewentualnie podczas niepogody stos czasopism i nigdy nie narzekałam na nudę a jak jest u was???
  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 18 kwiecień 2017 - 10:14

Jak spędzacie tzw czas wolny na turnusie rehabilitacyjnym? Bo ja zawsze jak byłam na turnusach rehabilitacyjnych to wolny czas spędzałam na długich spacerach, ewentualnie podczas niepogody stos czasopism i nigdy nie narzekałam na nudę a jak jest u was???

 

Krótko i treściwie - na poznawaniu okolicy i nowych osób. Czas zdecydowanie szybciej leci :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 moniczka_32

moniczka_32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 15:59

Jeśli chodzi o wycieczki to mam alergię na grupowe wycieczki z przewodnikiem...lubię zwiedzać sama...tak już mam i koniec....
  • 0

#4 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 18 kwiecień 2017 - 17:04

Na zwiedzaniu, czy to grupowo z przewodnikiem, czy samemu , lub z  z kims z turnusu, jak sobie sami zorganizowaliśmy gdzieś  wyjazd, na poznawaniu okolicy, Przewodnik tempo wycieczki zawsze dostosowuje do osób słabszych , a ja mam w tym czasie czas na robienie zdjęć, bo idę z przodu  wycieczki :) Tak żę da się wszystko pogodzić :)


Użytkownik tomaszek edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 17:06

  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#5 moniczka_32

moniczka_32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 17:19

Najważniejsze to umieć sobie zorganizować czas wolny... A wieczorem mam jeszcze siłę na balety...na każdy turnus biorę swoje kijki do nordic walking nie ma to jak długi marsz brzegiem morza....
  • 0

#6 koktajlowa

koktajlowa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 07:19

Jak nie mam nic do roboty i nie czekają mnie żadne zabiegi to najczęściej albo siedziałam na internecie, albo czytałam, albo grupowo graliśmy w karcianki.


  • 0

#7 stefan1984

stefan1984

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 10 maj 2019 - 10:11

Jak bylem na turnusie to zapisywałem się na wycieczki po okolicach i zagranicznych eskapadach np. do Berlina, Praga Czeszka


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych