Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ustronie Morskie - Leśna Polana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 moniczka_32

moniczka_32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 16 kwiecień 2017 - 20:00

Kto z was,moi kochani,był już w tym ośrodku? Bo ja tam jadę na turnus rehabilitacyjny we wrześniu i już nie mogę się doczekać 😊 ale wiadomo czas szybko leci.... Czekam na odpowiedzi....
  • 0

#2 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 17 kwiecień 2017 - 20:34

Cześć, byliśmy tam w zeszłym roku w sezonie od 17 lipca dwa tygodnie.
Moniczka_32 nie wiem jak u Ciebie z mobilnością. Usytuowanie samego ośrodka średnie do morza zejście nr.13 dla wózkowiczów jest dość odległe bo około 600-800m zaraz obok amfiteatru .Pod sam koniec dość nierówne i strome. Jeżeli chodzisz to nie będziesz miała problemu ponieważ zaraz po wyjściu z ośrodka i przejściu głównej drogi na wprost jest zejście do morza w tym momencie nie pamiętam nr.15 lub 16. Do samego centrum i molo to już w ogóle kawałek około 3 km i to nie po płaszczyźnie.
Sam ośrodek super przystosowany. Wyżywienie bajka śniadanie i kolacja szwedzki stół. Dla nas były dwa dodatkowe mankamenty samego ośrodka poza w/w pierwszy to zbyt wcześnie zamykana kawiarenka jak na sezon letni.Drugi znacznie większy problem to jest serwis sprzątający.Musieliśmy się prosić o posprzątanie pokoju oraz wyniesienie śmieci.W końcu sami to ogarnialiśmy.
Reasumując osobiście ponownie do tego ośrodka z pewnością się nie udamy.

 

PS: Życzymy oczywiście miłego pobytu i czekamy na relację po powrocie.
Może po roku coś zmienili z samą obsługą.


Użytkownik sucherro edytował ten post 17 kwiecień 2017 - 20:42

  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#3 moniczka_32

moniczka_32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 21:11

Jestem bardzo mobilna i chodząca... aczkolwiek często miewam zapalenie korzonków... odcinek lędźwiowy kręgosłupa coraz bardziej daje mi się we znaki... A jeśli chodzi o sprzątanie, wyniesienie śmieci, to dla mnie nie jest żadną ujmą na honorze, o ile obok ośrodka są pojemniki na śmieci... odkurzacz też umiem obsługiwać... Zamierzam tam wypocząć i nie przejmować się drobiazgami... Aczkolwiek dziękuję za odpowiedź.

Zauważyłam, że na końcu korytarza pokojowego na każdym piętrze znajduje się druga klatka schodowa... Czy druga winda też tam jest? I czy mi się zdawało czy na każdym piętrze jest świetlica? - naprzeciwko windy...


Użytkownik kuba edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 00:42
Połączono posty i poprawiono interpunkcję

  • 0

#4 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 18 kwiecień 2017 - 09:18

Wiesz sprzątać to Ja sobie mogę sam w domu. Jeżeli jadę na urlop i płacę to też wymagam stosownej obsługi.
W zeszłym roku trwały prace remontowo-budowlane miała być między innymi zamontowana druga winda.
Najlepiej zadzwoń do ośrodka i się o wszystko dopytaj. Nic natomiast Mi nie wiadomo o świetlicy.Na pierwszym piętrze na przeciwko windy jest administracja i można skorzystać z WI-FI


  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#5 moniczka_32

moniczka_32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 09:24

Mają tez dystrybutor wrzącej wody...ciekawe rozwiązanie 😉
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych