Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Życie

życie miłość serce przebdzenie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 patrycy

patrycy

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 16:44

Cześć, informacje do jakich dotarłem wzniosą mnie w pozytywną strone ale nie wiem gdzie. wiąże się to z utratą mojej dotychczasowej osobowości i będzie to fantastyczne doświadczenie. Dlatego piszę żegnając się ze wszystkimi w ten piękny czas. Powodzenia na nowej drodze życia! 

Jestem ciekaw waszego zdania co do tych posunięć? 

 


  • 0

#2 Syrenka55

Syrenka55

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 19:51

Jeszcze dobrze się nie przywitałeś, a już się żegnasz? Baj, baj maszkaron :hehe: :hehe: :hehe:!


  • 0

#3 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 04 kwiecień 2017 - 11:27

A konkretnie to jakich posunięć?


  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 04 kwiecień 2017 - 14:10

Skoro się żegna w ten piękny czas, to ciekawe czy jeszcze odpisze? Pierwszy post zbyt mało mówi, dlatego nie dziwie się, że padło pytanie.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 04 kwiecień 2017 - 21:43

Bo w jakim sensie się żegna z forum czy z życiem? Bo to brzmi jak zła diagnoza. I dlaczego utrata osobowości? @patrycy jak masz jakiś kłopot to pamiętaj, że wszystko da się rozwiązać!


  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#6 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 05 kwiecień 2017 - 10:29

Bo w jakim sensie się żegna z forum czy z życiem? Bo to brzmi jak zła diagnoza. I dlaczego utrata osobowości? @patrycy jak masz jakiś kłopot to pamiętaj, że wszystko da się rozwiązać!

 

Nie wiem, też mam mieszane uczucia. Niby piszę, że podąża w kierunku pozytywnej strony, tylko co to za strona? Jeśli jest to odcięcie się od przeszłości i chęć zapoczątkowania czegoś nowego to bardzo dobrze. Zmiany bywają pozytywnym impulsem. Mam nadzieję, że Nam odpiszę i rozwieje wątpliwości.

P.s. Aić, tagi dużo mówią ;) Czyli życie, miłość, serce i przebudzenie. Jeśli jesteś szczęśliwie zakochany to gratuluję i życzę powodzenia. Niechaj Wam się szczęści!!!


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#7 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2017 - 14:38

Cześć, informacje do jakich dotarłem wzniosą mnie w pozytywną strone ale nie wiem gdzie. wiąże się to z utratą mojej dotychczasowej osobowości i będzie to fantastyczne doświadczenie. Dlatego piszę żegnając się ze wszystkimi w ten piękny czas. Powodzenia na nowej drodze życia! Jestem ciekaw waszego zdania co do tych posunięć?

 

Tym postem wzbudza zainteresowanie i skupienie na własnej osobie.

Znam tego użytkownika z czata i obiektywnie mogę stwierdzić, że jest to osoba kontrowersyjna.

Będąc Opem, musiałam nie raz interweniować, gdyż zachowywał się wbrew zasadom regulaminu czata.

Po wielu ostrzeżeniach został zbanowany.

 

Stąd może te "wynurzenia".


  • 2

#8 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2017 - 16:08

Cześć, informacje do jakich dotarłem wzniosą mnie w pozytywną strone ale nie wiem gdzie. wiąże się to z utratą mojej dotychczasowej osobowości i będzie to fantastyczne doświadczenie. Dlatego piszę żegnając się ze wszystkimi w ten piękny czas. Powodzenia na nowej drodze życia! Jestem ciekaw waszego zdania co do tych posunięć?

 

Mocy przybywaj i bywaj bo co kogo obchodzi Twoja ciemna strona mocy. Posuwaj się do przodu wedle własnego rozumu a kiedy spotkasz na swej drodze Człowieka uszanuj to Szczęście i też Nim bądź.


  • 0

#9 packi

packi

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 23:39

Jakie piękne opisanie świadomości-gratulacje wytrwałej pracy !
Podsumowując ten rozdział piosenką Nneka - Heartbeat (Chase & Status Remix)


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 12 kwiecień 2017 - 17:52
połączono posty.

  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: życie, miłość, serce, przebdzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych