Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

wywiady do pracy magisterskiej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 rzataburg

rzataburg

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 luty 2017 - 19:40

interesują mnie osoby niepełnosprawne, które są w związkach, z którymi mogłabym umówić się na kawę i porozmawiać :) pomoże mi to w napisaniu pracy magisterskiej.


  • 0

#2 Golda

Golda

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • Skąd:Pleszew

Napisano 16 luty 2017 - 21:23

Hej
Nie sprecyzowalas jaki rejon Polski Cie intetesuje. Ani tez o czym ma byc Twoja praca.

Pozdro
Ewa
  • 0

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...


#3 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 17 luty 2017 - 16:05

Jak prześlesz pytania meilem to się pobawię. A po co się umawiać jak jest Internet? Skype i jedziesz albo robisz arkusz z pytaniami.


  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#4 rzataburg

rzataburg

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 luty 2017 - 17:26

Jeszcze sama nie wiem jakie pytania na razie w ogóle orientuje się w temacie i szukam czy w ogóle znajdę osoby, które chciałyby ze mną współpracować. Jestem z Morąga, woj. warmińsko-mazurskie. Niestety w moim mieście wiele osób odmówiło mi współpracy. Myślę, ze będą interesowały mńie takie tematy jak: codzienne funkcjonowanie, bariery, rodzicielstwo, relacje społeczne. Skype i czaty tez sa Ok ;)
  • 0

#5 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 18 luty 2017 - 09:07

Jeśli podasz konkretny temat pracy dyplomowej, jej zarys i pod jakim kątem chcesz badać ludzi niepełnosprawnych, to szybciej w necie znajdziesz chętnych. W małych miastach zazwyczaj wszyscy się znają i takie wywnętrzanie się ze spraw osobistych jest niechętnie widziane przez potencjalną grupę badanych.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych