Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Walentynki 2017

Walentynki Wrocław Zlot

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 12:16

Zloty organizowane są po to, aby ludzie z różnych stron kraju, a nawet i świata.. :D mogli w jednym czasie spotkać się ze sobą i spędzić miło czas.. :) Tak naprawdę nie ma określonego planu dnia czy zajęć..

Lama69 jeśli chcesz w realnym świecie poznać różne osobowości i spędzić czas inaczej jak zwykle.. ;) po prostu przyjedź..

Każdy zlot jest inny. Jedni przyjeżdżają i już nie powracają..Ale są też i tacy, którzy nie mogą bez zlotów (a może i ludzi na nich poznanych :)) żyć!.. np Ja.. :D

Pomimo wielu trudności, które napotkałam na swej drodze tym razem i z którymi walczę i walczyć nie przestanę.. to myślę, że i tym razem się pojawię.. :) 

Do miłego zobaczenia..mam nadzieję.. :P


  • 5
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#22 Lama69

Lama69

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów
  • Skąd:Ząbki

Napisano 19 styczeń 2017 - 12:32

Ja raczej będę na zlocie, to będzie mój pierwszy i jeszcze nie wiem czego się mogę spodziewać :)

Czy jest tu może ktoś, kto będzie jechał z Warszawy?


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 19 styczeń 2017 - 16:34
połączono ze sobą posty.

  • 0

#23 lassie

lassie

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2017 - 21:58

Hejka, jestem tu nowa chciałabym, zapytać czy będzie jakaś zabawa? Ja jadę pierwszy raz nie za bardzo wiem co tam będzie. Mam nadzieje, ze będą tez tam osoby słabosłyszące dziwnie bym się tam czuła jako jedyna z tym problemem.



Jacku, czego oczekujesz po kimś kto na tym forum nie zajmuje się niczym innym, tylko narzekaniem w wątkach o zlotach?
Link nr 1
Link nr 2
Pozostaje tylko wzruszyć ramionami i dalej robić swoje, nie przejmując się ludźmi narzekającymi dla samego narzekania.

Tak masz racje, my tam jedziemy się poznać a nie tylko obrażać.

Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 22 styczeń 2017 - 12:01
poprawiono pisownię.

  • 0

#24 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 22 styczeń 2017 - 12:00

Mam nadzieje, ze będą tez tam osoby słabosłyszące dziwnie bym się tam czuła jako jedyna z tym problemem.

 

Witaj na forum :)

Nie potrzebnie tak się zamartwiasz. Nikt nikomu nie zagląda w legitymacje i nie sprawdza na, co kto choruje. Tak samo, jak nikt Ci nie zagwarantuje pobytu zawężonej liczby osób - słabosłyszących. Ludzie są z różnymi schorzeniami przeważnie z powodu narządu ruchu. Ale przecież bywają na zlotach osoby nawet niewidome. Każdy z Nas ma za sobą pierwszy raz na takim zlocie. Ja swój wspominam z łezką w oku. Przyjęto mnie ciepło i serdecznie, co było bardzo energetycznym doświadczeniem. Dlatego doskonale wiem, że nowe osoby na takich zlotach są zawsze mile widziane. Nikt nikogo nie dzieli. Mamy pozytywny stosunek do nowych osób, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i nic, co ludzkie nie jest Nam obce. Sama się przekonasz, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, ale to dopiero po zlocie ;) :D

W przypadku zabawy to sytuacja wygląda mniej więcej tak, że organizatorzy takiego zlotu starają się o wynajęcie sali dla zlotowiczów. Pewnie i w tym razem jest tak samo. Służy to właśnie lepszej integracji, zawiązaniu nowych znajomości, a nawet przyjaźni, czy miłego spędzenia czasu, ale właśnie najważniejsze w tym wszystkim to, że razem. Wszystko to przed Tobą, a więc do miłego zobaczenia na zlocie :) Pozdrawiam, M.


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#25 Gość_monika1188_*

Gość_monika1188_*
  • Gość

Napisano 24 styczeń 2017 - 12:26

Witaj na forum :)

Nie potrzebnie tak się zamartwiasz. Nikt nikomu nie zagląda w legitymacje i nie sprawdza na, co kto choruje. Tak samo, jak nikt Ci nie zagwarantuje pobytu zawężonej liczby osób - słabosłyszących. Ludzie są z różnymi schorzeniami przeważnie z powodu narządu ruchu. Ale przecież bywają na zlotach osoby nawet niewidome. Każdy z Nas ma za sobą pierwszy raz na takim zlocie. Ja swój wspominam z łezką w oku. Przyjęto mnie ciepło i serdecznie, co było bardzo energetycznym doświadczeniem. Dlatego doskonale wiem, że nowe osoby na takich zlotach są zawsze mile widziane. Nikt nikogo nie dzieli. Mamy pozytywny stosunek do nowych osób, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i nic, co ludzkie nie jest Nam obce. Sama się przekonasz, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, ale to dopiero po zlocie ;) :D

W przypadku zabawy to sytuacja wygląda mniej więcej tak, że organizatorzy takiego zlotu starają się o wynajęcie sali dla zlotowiczów. Pewnie i w tym razem jest tak samo. Służy to właśnie lepszej integracji, zawiązaniu nowych znajomości, a nawet przyjaźni, czy miłego spędzenia czasu, ale właśnie najważniejsze w tym wszystkim to, że razem. Wszystko to przed Tobą, a więc do miłego zobaczenia na zlocie :) Pozdrawiam, M.

 

Witam :)

TO ja jestem z tych "nawet niewidomych" ;)

 

Mam koleżankę we Wrocławiu, u której już wcześniej się zatrzymam i później jeszcze zostaję, więc dotrzeć na miejsce mi pomoże.

Mam jednak pytanie czy będę mogła liczyć na przewodnika wśród Was? I podczas dotarcia gdzieś i naszych wspólnych wycieczek ze zwiedzaniem? Po zlocie koleżanka po mnie na pewno przyjedzie jak jej podam godzinę, o której kończy się doba hotelowa i będziemy się rozjeżdżać, więc z tym nie będzie problemu. Potrzebuję tylko kogoś z Was na miejscu. Pomożecie? ;)

Jeszcze drugie pytanko:

Takie końcowe informacje ogólne będziecie udostępniać tutaj czy przez maila? Jest jakaś zasada jak to wygląda?

 

Będę jeszcze starała się namówić koleżankę, by za dnia do nas dołączyła, ponieważ też jest użytkowniczką iponu, a i Wrocław jako jego mieszkanka zna doskonale i też mogłaby jakieś ciekawe miejsce na spędzenie czasu polecić.

 

I cóż tu jeszcze dodać...

Cieszę się, że wreszcie się zdecydowałam, bo przyznaję, że wiele razy kusiła mnie perspektywa przybycia na jeden ze zlotów, ale zawsze coś mi wyskoczyło albo zwyczajnie odwagi zabrakło, bo na początek to ja z tych nieśmiałych osóbek :)

Ale to dla mnie rok zmian, więc może czas przełamać wreszcie pierwsze lody :D

Pozdrawiam

Monika


  • 3

#26 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 09:15

Witaj Imienniczko,

cieszę się, że odważyłaś się do naszej szalonej i nieprzewidywalnej grupy zwanej Iponkami. Nie przejmuj się tym, że zostaniesz rzucona na głęboką wodę. Na pewno Ci pomożemy! Nie zostaniesz sama. Zloty mają to do siebie, że są pełnym spotaniczności wydarzeniem, podczas którego robimy to, na co w danej chwili mamy ochotę.

Do zobaczenia we Wrocławiu :D .


  • 3

#27 Gość_monika1188_*

Gość_monika1188_*
  • Gość

Napisano 25 styczeń 2017 - 15:24

Witaj Imienniczko,

cieszę się, że odważyłaś się do naszej szalonej i nieprzewidywalnej grupy zwanej Iponkami. Nie przejmuj się tym, że zostaniesz rzucona na głęboką wodę. Na pewno Ci pomożemy! Nie zostaniesz sama. Zloty mają to do siebie, że są pełnym spotaniczności wydarzeniem, podczas którego robimy to, na co w danej chwili mamy ochotę.

Do zobaczenia we Wrocławiu :D .

 

Super :)

Bardzo mnie to cieszy.

Uwielbiam spontany ;)

Do zobaczenia zatem ;)


  • 1

#28 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 28 styczeń 2017 - 12:43

Lista wreszcie się powiększyła, a to jeszcze nie koniec.. ;) Jak to dobrze, że będzie Nas więcej.

Zapowiada się niezapomniany weekend :D Do zobaczenia na miejscu ;)


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#29 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 10:51

A, ja mam pytanie odnośnie pobytu w hotelu w jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie? Ja cały czas się zastanawiam czy jechać, a i jeszcze czy jest aneks kuchenny? Pozdrawiam


  • 0

#30 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 30 styczeń 2017 - 14:47

A, ja mam pytanie odnośnie pobytu w hotelu w jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie? Ja cały czas się zastanawiam czy jechać, a i jeszcze czy jest aneks kuchenny? Pozdrawiam

 

Z informacji jakie posiadam to śmiało mogę przekazać, że jest pokój socjalny, gdzie można podgrzać sobie posiłek. Ogólnie kuchni, jako takiej niema. Doba hotelowa zaczyna się o 14.00, a kończy o 12.00. Taka informacja widnieje też na oficjalnej stronie hotelu:

http://www.cfihotels...ju?RoomID=12089

Pozdrawiam, M.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#31 MarzenkaS.

MarzenkaS.

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 15:43

Wiem, że na ostatni dzwonek, ale mam nadzieję, że moje zapytania dotyczące walentynek 2017 dotarły na adres biura. Będę czekać cierpliwie na odpowiedzi. ;)


  • 0
"To nie Bóg mnie krzywdzi, ale ludzie którzy nie potrafią miłować."

#32 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 21:51

Wiem, że na ostatni dzwonek, ale mam nadzieję, że moje zapytania dotyczące walentynek 2017 dotarły na adres biura. Będę czekać cierpliwie na odpowiedzi. ;)

Bardzo ostatni :P

Odpowiedź poszła na e-mail.


  • 2

Jacek "Verselle"


#33 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 30 styczeń 2017 - 22:41

Moi Drodzy!
 
Dostałam odpowiedź od Kierownika Panoramy Racławickiej, cyt.: "Nawiązując do Pani pisma w sprawie niższych cen biletów, informuję, że decyzją kierownictwa mogą Państwo zakupić bilety w cenie ulgowej - 23 zł od osoby."
 
Odnośnie Punktu Widokowego na wieży Obiektu Sky Tower cena biletów - sobota - niedziela
• normalny – 15,00 zł,
• ulgowy – 8,00 zł (osoby z niepełnosprawnością).
 
Proszę osoby chętne o zadeklarowanie się na dane wyjście/wyjścia do dnia 10 lutego 2017 r. na mój adres e-mail: marinka@ipon.pl
 

Nic więcej nie udało się wynegocjować. Wasza decyzja ułatwi nam sprawne i szybkie działanie! :)


  • 1
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#34 MarzenkaS.

MarzenkaS.

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 23:05

Bardzo ostatni :P

Odpowiedź poszła na e-mail.

Odpowiedzi dotarły, dziękuję. Niestety sprawa się "rypła" po godzinie 20.00 i jestem zmuszona odwołać "walentynkowe plany". Przepraszam za dzisiejsze zamieszanie. Życzę mimo wszystko i wszystkim udanego zlotu!


  • 0
"To nie Bóg mnie krzywdzi, ale ludzie którzy nie potrafią miłować."

#35 Lama69

Lama69

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów
  • Skąd:Ząbki

Napisano 01 luty 2017 - 14:17

Czy na zlot do Wrocławia będzie ktoś jechał, albo przejeżdżał przez Warszawę?


  • 0

#36 Sylwik_21

Sylwik_21

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 02 luty 2017 - 23:53

z lublina ktoś coś???

 

może ja bym w końcu pojechała:)


  • 0

#37 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 03 luty 2017 - 11:00

może ja bym w końcu pojechała:)

 

Zapisy na zlot zostały zakończone. Taka informacja widnieje na stronie 1 w pierwszym poście. Niestety za późno się zdecydowałaś, możne następnym razem :)


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#38 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 05 luty 2017 - 10:24

Za niecałe dwa tygodnie szalejemy! Nie mogę się doczekać, kiedy Was wszystkich zobaczę i uściskam :D :heart: .


  • 6

#39 promyk39

promyk39

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 12 luty 2017 - 17:24

Niestety ja nie mogę być z Wami na tym zlocie, tak więc życzę wszystkim udanej zabawy Walentynkowej:)


  • 2

#40 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 12 luty 2017 - 21:45

Moi Drodzy!

 

Z wyjść grupowych wjeżdżamy tylko na taras widokowy Sky Tower.

Na Panoramę Racławicką zgłosiło się tylko 9 osób... za mało, jak na grupę.

Ale i tak pozostaje nam piękny Rynek, Stare Miasto do swobodnego zwiedzania.

 

Tak więc do miłego, szalonego zobaczenia! :)


  • 2
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Walentynki, Wrocław, Zlot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych