Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy to prawda?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 aniamroz79

aniamroz79

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 17:46

Cześć. Od jakiegoś czasu czytam o leczniczym działaniu tego tupu kosmetyków jak olej kokosowy lub szampon z czarnuszki. Wertując kolejne posty internautów na stronach, mam wrażenie, że olej marula to lekarstwo na każde schorzenie skórne. Jedna kwestia mnie tylko zastanawia, jak olej kokosowy Linka nie ma i nie będzie tak dobrze działa, to czemu nie można go nabyć w sklepie? Jest on wyłącznie sprzedawany w sklepach On-Line. Nie zastanawia was to? Zakładając, iż te kosmetyki są faktycznie skuteczne to w jaki sposób wybrać uczciwego producenta? Na forach można przeczytać odmienne opinie o tym samym produkcie. Jedni go chwalą, a inni piszą, iż w ogóle się nie sprawdza. Czy zależy to od miejsca zakupu? Czy najzwyczajniej te preparaty nie działają?

 

Chyba jednak nie działa na Ciebie informacja, że powinnaś przeczytać nasz regulamin oraz post z działu Administracja dotyczący linkowania.  http://www.ipon.pl/forum/topic/18821-linki-na-forum/#entry221710.

Ponieważ to już jest nie pierwszy wypadek - tym razem otrzymujesz ostrzeżenie.

Moderator


  • 0

#2 Ziutek777

Ziutek777

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 18:15

Ja przypadkowo trafiłem na informacje o domowym antyperspirancie z sody oczyszczonej i oleju kokosowego...faktycznie działa rewelacyjnie. Ja kupiłem olej kokosowy (nierafinowany) w necie, masło kokosowe ma wiórki i raczej trudniejsze do wykorzystania. Jeśli chodzi o uczciwość producenta...olej kokosowy to żaden rarytas, zwykły produkt jak nasze oleje, a w tych czasach chrzczą wszystko.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych