Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy taka praca jest dobrze platna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 aniamroz79

aniamroz79

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 18:19

Witam Państwa. Myślę nad zmianą obecnie wykonywanego zawodu. Zainteresował mnie zawód instruktora kulturystyki, który jest bliski moim zainteresowaniom. Bardzo lubię sport i ćwiczenia fizyczne, dlatego stwierdziłam, że dobrze bym sobie poradziła w tym zawodzie. Natomiast zastanawia mnie kwestia zarobków. Nie mam pojęcia ile jest w stanie zarabiać instruktor kulturystyki, który pracuje na siłowni. Czy występują jakieś specjalizacje w tym zawodzie? Jak tak, to jaką należało by wybrać żeby dobrze pokierować przyszłą karierą w tym kierunku. Bardzo proszę o wypowiedź ludzi, którzy mają doświadczenie w tej branży. I jeszcze ostatnia kwestia czy pracując jako trener personalny muszę wiązać się tylko z jednym fitness klubem?

 

W Twojej wypowiedzi akurat nie jest konieczny link do konkretnej firmy oferującej szkolenie. Ktoś, kto taki kurs będzie chciał znaleźć - znajdzie.

Link usunięto. Na razie upominam.

Moderator


  • 0

#2 Boguslogin

Boguslogin

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 18:49

Mam kumpla instruktora,kiedys rozmawialem z nim na ten temat.Napisze to co zapamietalem z rozmowy.

Zrobil kurs za ktory zaplacil 800 zl, na poczatku pracowal w klubach na umowe zlecenie +dorarbial sobie  (oglaszal sie w internecie). Pozniej jak juz zebral doswiadczenie zatrudnil sie w  renomowanym klubie gdzie zarabial 40 zl za godzine i nawet nie bral dodatkowych klientow bo pieniazki mial fajne.Bardzo zadowolony z pracy ja gdybym mial predyspozycje to sam zrobilbym taki kurs i kosil ladne pieniazki ale niestety w tym zawodzie wyglad to podstawa trzeba bardzo dbac o siebie miec nienaganna sylwetke itp.


  • 0

#3 aniamroz79

aniamroz79

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 18:57

Witaj Milczek - bardzo dziękuje za odpowiedź. To już jest jakiś punkt zaczepienia do dalszych poszukiwań informacji na ten temat.

Pozdrawiam

 

Widz, milczek, statysta, sufler, podpowiadacz, itd. - to są tzw. rangi w zależności od ilości postów. Nicki użytkowników w postach wyświetlają się powyżej tych nazw. Twój nick to aniamroz79, osoby której odpowiadałaś Boguslogin.

Moderator


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych