Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Praca na grupie CV


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 03 październik 2016 - 14:57

Zwyczajnie brak danych może zaważyć na tym, że pierwszej części rekrutacji odpadniesz, a taki CV zostanie uznane za niekompletne. Ale nie wiem, co chciałbyś tym uzyskać, bo przecież i tak w końcu adres zamieszkania będziesz musiał podać?! :)

Natomiast pilnowałabym się zdecydowanie bardziej, jeśli chodzi o ksero orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Tutaj należy zachować szczególną ostrożność, gdyż już są podane takie dane, jak peselem oraz numer i seria dowodu osobistego.

Dla mnie adres zamieszkania i numer telefonu kontaktowego to takie minimum.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#22 Boguslogin

Boguslogin

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 03 październik 2016 - 16:50

Ja dzisiaj napisałem swoje pierwsze w życiu cv.Zamieściłem zdjęcie,podałem imię nazwisko a także podałem numer telefonu i nazwe miasta .Napisałem,że ukończyłem szkołę gastronomiczną ,napisałem o dorywczych pracach przy pakowaniu książek do wysyłki i sprzątaniu apartamentowców.Zaznaczyłem,że szukam pracy  tylko na pół etatu przy sprzątaniu ponieważ jestem rencistą i nie dam rady pracować na cały etat.

Jutro zacznę rozsyłać cv do kilku firm które mam na oku,może ktoś mnie wezmie do pracy chociaż wątpię bo wszędzie chcą na cały etat pracowników.


Użytkownik Boguslogin edytował ten post 03 październik 2016 - 16:51

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych