Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zlot Andrzejkowy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 Konrad31

Konrad31

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 02 listopad 2015 - 10:57

A ja wypełniłem ankietę bez wpisu tego, napisze  na adres emaila biura raczej


  • 0

#22 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 02 listopad 2015 - 11:10

A ja wypełniłem ankietę bez wpisu tego, napisze  na adres emaila biura raczej

 

Tak też powinno być dobrze :) Pozdrawiam.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#23 Tifani

Tifani

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 03 listopad 2015 - 00:51

W Borach Tucholskich owszem jest cisza i spokój, ale w centrum miasta jest łatwiejszy i wygodniejszy dojazd, a to jest zlot ON, a nie obóz przetrwania.

dobre:)))co racja to racja

Czy można mieć jednoosobowy pokój, a jeśli tak to cena pewnie inna???


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 08 listopad 2015 - 15:19
połączono posty.

  • 1
Gorące całuski - Tifani

#24 majorka

majorka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
  • Skąd:śląsk

Napisano 03 listopad 2015 - 09:44

czy można miec jednoosobowy pokoj a jesli tak to cena pewnie inna???

 

Sądzę i myślę, że to prawda, że gdyby ceny za pokoje były różne zostałoby to napisane w informacji o zlocie. Każda osoba zajmuje jedno łóżko (teoretycznie ;) ) i niezależnie od tego czy jest to pokój jednoosobowy, dwuosobowy czy trzyosobowy cena jest taka sama.


Użytkownik majorka edytował ten post 03 listopad 2015 - 10:02

  • 0

#25 Gość_pekape_*

Gość_pekape_*
  • Gość

Napisano 03 listopad 2015 - 13:32

dobre:)))co racja to racja

Tak czytam niektóre wpisy i komentatrze... I robi mi się niejednokrotnie słabo. Ktoś zaproponował Bory Tucholskie a nie centrum miasta no i super! Idealna sprawa. Jaki obóz przetrwania? W czym jest kłopot? Przecież wszędzie można dojechać. Nie załaniajcie się niepełnosprawnością bo to nie jest prawo do specjalnego traktowania. WIększość z Was uważa się za sprawnych to pokażcie to zamiast narzekać. Propozycja uważam że jest jak najbardziej ok ale tu na tym forum panuje taka zasada: 1. Masz inicjatywe to się nie wychylaj bo się nie znasz. 2. My jesteśmy niepełnosprawni i nam trzeba dać wszystko pod nos. Tylko w tym sęk że ja jestem osobą niepełnosprawną i nie ma dla mnie kłopotu troche bardziej się wysyilić i zrobić coś więcej niż minimum. Czytam to forum od dłuższego czasu - mało się wypowiadam ale ludzie ogarnijcie się w końcu. Skoro Bory Tucholskie są obozem przetrwania to Łódź jest obozem zagłady dla Was - patrząc na jakość i dostosowanie miasta...


  • 0

#26 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 03 listopad 2015 - 13:40

Tak czytam niektóre wpisy i komentatrze... I robi mi się niejednokrotnie słabo. Ktoś zaproponował Bory Tucholskie a nie centrum miasta no i super! Idealna sprawa. Jaki obóz przetrwania? W czym jest kłopot? Przecież wszędzie można dojechać. Nie załaniajcie się niepełnosprawnością bo to nie jest prawo do specjalnego traktowania. WIększość z Was uważa się za sprawnych to pokażcie to zamiast narzekać. Propozycja uważam że jest jak najbardziej ok ale tu na tym forum panuje taka zasada: 1. Masz inicjatywe to się nie wychylaj bo się nie znasz. 2. My jesteśmy niepełnosprawni i nam trzeba dać wszystko pod nos. Tylko w tym sęk że ja jestem osobą niepełnosprawną i nie ma dla mnie kłopotu troche bardziej się wysyilić i zrobić coś więcej niż minimum. Czytam to forum od dłuższego czasu - mało się wypowiadam ale ludzie ogarnijcie się w końcu. Skoro Bory Tucholskie są obozem przetrwania to Łódź jest obozem zagłady dla Was - patrząc na jakość i dostosowanie miasta...

To ja już Ci powiem w czym jest kłopot, są różne rodzaje niepełnosprawności od niskiego wzrostu do przerwania rdzenia kręgowego. Dla osób na wózku krawężnik to Everest, więc please nie chrzań, że wszędzie można dojechać. Osoby niepełnosprawne chcą być jak najbardziej niezależne dlatego zlot jest organizowany w Łodzi w hotelu Mazowieckim a nie w Borach Tucholskich.


  • 1

#27 Gość_pekape_*

Gość_pekape_*
  • Gość

Napisano 03 listopad 2015 - 13:49

To ja już Ci powiem w czym jest kłopot, są różne rodzaje niepełnosprawności od niskiego wzrostu do przerwania rdzenia kręgowego. Dla osób na wózku krawężnik to Everest, więc please nie chrzań, że wszędzie można dojechać. Osoby niepełnosprawne chcą być jak najbardziej niezależne dlatego zlot jest organizowany w Łodzi w hotelu Mazowieckim a nie w Borach Tucholskich.

Ale Bory Tucholskie to nie Kipszna Dolna koło Sanoka. 9 lat pracowałem z osobami niepełnosprawnymi i to bardzo zróżnicowane niepełnosprawności i naprawde jak się chce to się da wszystko ogarnąć. A zasłąnianie się - bo My niepełnosprawni... to tylko kwestia tego że ludzie są mało ambitni i wolą jak ktoś zrobi za nich. Tak się daleko nie zajedzie. Właśmie przez to porzuciłem prace w tym środowisku i zająłem się pracą swoich marzeń.


  • 0

#28 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 03 listopad 2015 - 14:05

Ale Bory Tucholskie to nie Kipszna Dolna koło Sanoka. 9 lat pracowałem z osobami niepełnosprawnymi i to bardzo zróżnicowane niepełnosprawności i naprawde jak się chce to się da wszystko ogarnąć. A zasłąnianie się - bo My niepełnosprawni... to tylko kwestia tego że ludzie są mało ambitni i wolą jak ktoś zrobi za nich. Tak się daleko nie zajedzie. Właśmie przez to porzuciłem prace w tym środowisku i zająłem się pracą swoich marzeń.

Ale to, że chce się spędzić miło czas na Zlocie w hotelu w centrum  Łodzi to nie jest się zasłanianie niepełnosprawnością! Niektórzy ludzie lubią spędzać wolny czas w hotelach z wygodami a niektórzy na polach biwakowych, i nie ma to nic wspólnego z ambitnością- troche się zagalopowałeś.


  • 0

#29 Gość_pekape_*

Gość_pekape_*
  • Gość

Napisano 03 listopad 2015 - 14:17

Ale to, że chce się spędzić miło czas na Zlocie w hotelu w centrum  Łodzi to nie jest się zasłanianie niepełnosprawnością! Niektórzy ludzie lubią spędzać wolny czas w hotelach z wygodami a niektórzy na polach biwakowych, i nie ma to nic wspólnego z ambitnością- troche się zagalopowałeś.

2 gwiazdki to żadna wygoda jeśli już o tym mówimy. Domniemam że w Borach Tucholskich nigdy nie byłaś skoro twierdzisz że jest topole biwakowe. Zapewniam Cię że są tam hotele o zróżbnicowanym standardzie. a jeśli o AMBICJE chodzi to mowa o tym by nie iść na maksymalną łatwizne.

 

Centum Łodzi - Hotel mazowiecki 2 gwiazdki
http://www.booking.c...ckilodz.pl.html

Bory Tucholskie - pole biwakowe Pod Jeleniem 2 gwiazdki

http://www.booking.c...e=total;ucfs=1


Użytkownik pekape edytował ten post 03 listopad 2015 - 14:18

  • 0

#30 bronco

bronco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 14:27

Poniekąd zgadzam sie z opinią pekape-że wspomnę coroczne zloty w Hucisku którego ośrodek Orle Gniazdo umiejscowiony jest w środku lasu, na dośc znacznym odludziu, gdzie do najbliższej stacji  PKP czy dworca PKS w Zawierciu jest ok 20 km, Ale jakoś to nikomu nie przeszkadza i zloty tam organizowane cieszą sie dużym zainteresowaniem i frekwencją wśród iponków


Użytkownik bronco edytował ten post 03 listopad 2015 - 14:36

  • 0
Żyj tak byś niczego nie żałował...

#31 Gość_pekape_*

Gość_pekape_*
  • Gość

Napisano 03 listopad 2015 - 14:32

Poniekąd zgadam sie z opinią pekape-że wspomnę coroczne zloty w Hucisku którego ośrodek Orle Gniazdo umiejscowiony jest w środku lasu, na dośc znacznym odludziu, gdzie do najbliższej stacji  PKP czy dworca PKS w Zawierciu jest ok 20 km, Ale jakoś to nikomu nie przeszkadza i zloty tam organizowane cieszą sie dużym zainteresowaniem i frekwencją wśród iponków

Bo to jest to o czym mówiłem - wyjdziesz z inicjatywą to jesteś zły bo ktos przez to może stracić autorytet... A to jest taki psikus że nie jest to wojna o autorytet a podrzucenie fsajnego pomysłu. Np. spokojnie można by zlot za granicą zrobić też koszta takiw jak w Polsce a samoloty w dzisiejszych czasach latają za grosze.


  • 0

#32 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 03 listopad 2015 - 15:03

Ja nie rozumiem w czym problem?

Teraz organizujemy zlot w Mazowieckim

bo jest łatwy dojazd

bo ceny są atrakcyjne

bo jest w centrum Polski

bo jest hotel dostosowany do wózków

bo może być śnieg i będzie dużo łatwiej

 

Następnym razem możemy zrobić np w Borach Tucholskich wystarczy wysłać taką propozycję np na biuro@ipon.pl z krótką informacją dlaczego proponujecie akurat tam zlot :) bo niskie ceny, bo ładna okolica itd.

 

Chodziło o to że to jest temat tego konkretnego zlotu i woleli byśmy dyskutować tu o tym zlocie.

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, a wręcz jest pożądane by założyć temat z propozycją zlotu w takim czy innym miejscu. Wiecie doskonale że ciągle szukamy nowych miejsc na zloty wiec każda taka informacja jest dla nas cenna, tym bardziej jeśli poleca to ktoś kto zna osobiście warunki w proponowanym ośrodku.

 

Zachęcam wszystkich do wysyłania emaili na biuro@ipon.pl z takimi propozycjami ośrodków które znacie i polecacie :)


  • 4

#33 Konrad31

Konrad31

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 03 listopad 2015 - 19:08

Wybiera się ktoś na zlot samochodem przez Łomżę i ma wolne miejsce?


  • 1

#34 Ona1

Ona1

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 14:59

W ankiecie jest p.6 tam okienko i tam wpisujesz, że prosisz o pokój jednoosobowy.

Karolciu w punkcie 6 nie mogłam nic w ankiecie wpisać bo miałam okienko nie aktywne. wpłaciłam już pieniążki i wpisałam w tytule przelewu że proszę o pokój dwuosobowy z Tobą :) chyba wystarczy ? jeszcze do biura napisałam i Ty tez.

 

będzie się działo hehe :P


  • 0

#35 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 05 listopad 2015 - 15:02

:) Oj będzie się działo :P

 


  • 2

#36 Ona1

Ona1

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 15:07

:) Oj będzie się działo :P

         (link do klipu)

:hehe: :devil:


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 05 listopad 2015 - 17:37
zmniejszony cytat.

  • 0

#37 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 20:27

Sądzę i myślę, że to prawda, że gdyby ceny za pokoje były różne zostałoby to napisane w informacji o zlocie. Każda osoba zajmuje jedno łóżko (teoretycznie ;) ) i niezależnie od tego czy jest to pokój jednoosobowy, dwuosobowy czy trzyosobowy cena jest taka sama.

Niestety, pokoje dwu i trzy osobowe mamy w jednej cenie, jedynki są dużo droższe, więc takowych nie zamawialiśmy.


  • 0

Jacek "Verselle"


#38 Konrad31

Konrad31

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 24 listopad 2015 - 14:11

Wódkę brać swoją? Można wnosić na teren hotelu swój alkochol?


  • 0

#39 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 24 listopad 2015 - 14:19

Wódkę brać swoją? Można wnosić na teren hotelu swój alkochol?

Konrad w tamtym roku z tego co się orientuję to można było mieć swój alkohol wcześniej się opłacało tzw. korkowe za każdą flaszkę przypuszczam,że w kawiarni. Dokładnie Ci nie powiem bo nie uczestniczyłem w tamtym zlocie.


Użytkownik sucherro edytował ten post 24 listopad 2015 - 14:23

  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#40 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 15:35

W pobliżu jakieś 200m jest Biedronka, to w razie jak by ktoś czegoś zapomniał, lub kupił zbyt mało, albo jak by się komuś nie chciało dźwigać.  ;)


Użytkownik piotr79 edytował ten post 24 listopad 2015 - 15:37

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych