Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Walentynki IPON

walentynki zlot Hucisko

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
102 odpowiedzi w tym temacie

#101 niuniek2249

niuniek2249

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 17 luty 2015 - 16:32

Obserwuje zdjecia i komentarze i az zazdroszcze taaak udanej zabawy :)  Mam nadzieje ze kolejny zlocik bedzie za niedlugo :D  bo z wielka checia zawital bym na nim... :cool:


  • 0

#102 majorka

majorka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
  • Skąd:śląsk

Napisano 17 luty 2015 - 22:52

...
Bardzo cieszę się, że spędziłam ten walentynkowo-ostatkowy weekend w tak doborowym towarzystwie.
Ktoś pisał kiedyś, że na zlotach odpoczywa duchowo i cieleśnie, ja odpoczęłam psychicznie i fizycznie :) Śmiechu także było co niemiara  :hehe: 
Przemiłym koleżankom i kolegom dziękuję za towarzystwo i rozmowy przy stole oraz za wycieczkę na zamki.
Do zobaczenia znów...


Użytkownik majorka edytował ten post 17 luty 2015 - 23:10

  • 0

#103 zielonooka30

zielonooka30

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 19 luty 2015 - 22:10

Cieszę się, że poznałam nowe interesujące osoby, oraz mogłam się spotkać z przemiłymi już znanymi duszyczkami ;). Szczególnie będę wspominać słoną oazę   :cool:, zabawne sąsiedztwo, oraz bile i łuzy ( liczymy na rewanż ).

Tych, których nie udało mi się pożegnać,  postaram się podwójnie przywitać na następnym zlocie-chyba, że będą uciekać w popłochu :devil: 

 PS1. Specjalista od czarnego PR niech się wypcha ...  :hehe:

PS2.  Z ostatniej chwili-w Hucisku niedźwiedź zakochał się w szefowej, bo myśliwi w podzięce za cudownie wypasione przyjęcie, wysmarowali ją miodem od czubka głowy, po koniuszki dużych palców u stóp, z tego też powodu jaśnie Pani zapomniała o całym świecie....kto był, to wie  :ph34r:


  • 1

Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się :)




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: walentynki, zlot, Hucisko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych