Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Piękne kobiety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 15 październik 2014 - 09:05

Patrząc na Twój avatar potrafię to zrozumieć.  :D


Zrozumiałam to tak, że uważasz, że mój avatarek wymaga obróbki czyli chcąc nie chcąc przyznałeś mi racje, że chcemy oglądać ładne osoby na zdjęciach :P Prawdopodobnie nigdy  wirtualne marzenia :) nie zajmą miejsca realnych ludzi - możliwe, że tylko na fotkach tak ale na wybiegu idzie dopracowany do perfekcji człowiek z krwi i kości.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 15 październik 2014 - 12:45
usunięto zbędne cytaty i oddzielono treść od cytowanej odpowiedzi.

  • 0

#62 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 27 październik 2014 - 20:46

dopracowany do perfekcji człowiek z krwi i kości.


Czyli anorektyczka z kilogramem makijażu na twarzy. Dziękuję za taką "perfekcję".

Prawdopodobnie nigdy wirtualne marzenia :) nie zajmą miejsca realnych ludzi - możliwe, że tylko na fotkach tak ale na wybiegu


Sto lat temu, głównym środkiem transportu były zaprzęgi konne. Był to odpowiednik samochodów, które w owych czasach dopiero zaczynały pojawiać się na drogach. Istniała więc ogromna, obsługująca konie infrastruktura: kuźnie, punkty z paszą, oraz pracownicy miejscy sprzątający z ulic nawóz który pozostawiły po sobie konie.
Gdy konie zniknęły z naszych ulic, zniknęła też wspomniana przeze mnie infrastruktura. Nie ma już tylu kuźni... Gdzieniegdzie, przy stadninach koni zapewne uchowali się jeszcze jacyś kowale podkuwający konie, jednak w niczym nie zmienia to faktu że zawód kowala jest praktycznie wymarły.
Wraz z postępem, z coraz doskonalszymi programami graficznymi, modelowaniem 3D, znikną też te wymalowane chudzinki. :)
  • 0

#63 ramus5

ramus5

    Milczek

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 21:23

Musze przyznac, ze poza jednym naprawdę umieściliście tu ladne kobiety. Na usta ciśnie się pytanie "Gdzie one sa"?


  • 0

#64 Korner

Korner

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 23 maj 2017 - 09:36

Co do tematu to maje motto to: za shakin dudi "Och Ziuta"  ... nie ma brzydkich kobiet tylko wina czasem brak... . To wszystko na ten temat.


  • 0
"Miłość nie zna pór dnia, nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna granic. Tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasem granicami."

Gunter Grass


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych