Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Piękne kobiety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_klara_*

Gość_klara_*
  • Gość

Napisano 14 lipiec 2014 - 19:16

no własnie dzięki czyli wygrałam zakład :) ( w pewnym sensie zakład) typowe słowiańskie rysy....


  • 0

#42 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 14 lipiec 2014 - 22:32

Wpisz sobie w woojka G. typ urody jakiej poszukujesz i poprzeglądaj fotki... Tyle tylko, że dostaniesz wyniki w tak ogromnej ilości, że będzie Cie głowa boleć.... A ponadto wygląd zewnętrzny twarzy czy wyglądu jest kwestią b. subiektywną...

Swego czasu byłem świadkiem sytuacji jak to jakiś koleś pochwalił się grupce facetów fotkami z jakiejś uczelnianej imprezy, na której były dziewczyny o orientalnej urodzie. Nie było faceta, który by nie zwrócił uwagi właśnie na nie i którym by się nie spodobała...  A rzeczywiście, Chinki, Japonki, Tajki, czy Hinduski potrafią być atrakcyjne :)


  • 1

#43 Gość_klara_*

Gość_klara_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2014 - 03:01

Kobietki o orientalnej urodzie rzeczywiście robią furorę, i dzięki za radę. O to chodzi tylko, że ja jestem przekonana, iż postać ze zdjęcia tych cech nie ma.. a wątpię, czy tę osobę przekonają zdjęcia z google, skoro też ma taką możliwość weryfikacji punktu widzenia. :)

P.S. Nie wiem czy nadal wyświetla się ten piękny czerwony czy czarny krzyżyk, jak mi zasugerowano, u mnie jest oryginalne zdjęcie :). Już wiem skąd biorą się wojny i inne scysje.. Postać jest ubrana na biało i rzeczywiście ma przypominający krzyż ozdobnik z przodu, stąd to wcześniejsze nieporozumienie w odbiorze komentarza... cóż to znaczy komizm sytuacyjny pozdrawiam :)


  • 0

#44 Singe

Singe

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2113 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 19:24

klara nikt nic Ci nie napisze na temat rysów u osoby na zdjęciu, ponieważ zamiast zdjęcia widnieje czerwony krzyżyk i napis ZAKAZ HOTLINKOWANIA. Musisz jeszcze raz wstawić fotkę :)


  • 0
Jeśli miłość – to tylko prawdziwa * Jeśli przyjaźń – to tylko szczera.
Jeśli obecność – to tylko niewymuszona * Jeśli być kimś – to tylko sobą.
- Rafał Wicijowski

#45 Gość_klara_*

Gość_klara_*
  • Gość

Napisano 16 lipiec 2014 - 01:43

ech. Postaram się nad tym popracować, u mnie wyświetla ok i dziękuje za odp :) i podpowiedź


  • 0

#46 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3580 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 16 lipiec 2014 - 06:29

 u mnie wyświetla ok i dziękuje za odp :) i podpowiedź

 

Bo u Ciebie obrazek jest wyświetlany z cache przeglądarki. Spróbuj obejrzeć swój post, korzystając z innej przeglądarki, wtedy też zobaczysz komunikat o zakazie hotlinkowania. Na szczęście, jest sporo serwisów które nie zabraniają hotlinkowania a na które można bezpłatnie wrzucić grafiki, np. imgur.com


  • 2

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#47 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 09 październik 2014 - 18:30

:) Witaj Matylda :)

Kompletnie nie rozumiem tego oburzenia. Przecież wszyscy wiemy, że tak nie wyglądają modelki jak rano wstaną z łóżka, na fotkach są dopracowane do perfekcji i super, oglądając kolorowe magazyny właśnie tego oczekuję, jak będę chciała popatrzeć na kobiety niezadbane i zmęczone życiem to pójdę do supermarketu :P


  • 0

#48 tixipipi

tixipipi

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2014 - 21:11

Kompletnie nie rozumiem tego oburzenia. Przecież wszyscy wiemy, że tak nie wyglądają modelki jak rano wstaną z łóżka, na fotkach są dopracowane do perfekcji i super, oglądając kolorowe magazyny właśnie tego oczekuję, jak będę chciała popatrzeć na kobiety niezadbane i zmęczone życiem to pójdę do supermarketu :P


Trafiłaś w dziesiątkę :)

Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 13 październik 2014 - 21:55
wyodrębniono cytat od treści postu

  • 0

#49 Baphomet

Baphomet

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 14 październik 2014 - 07:47

 

Przecież wszyscy wiemy, że tak nie wyglądają modelki jak rano wstaną z łóżka, na fotkach są dopracowane do perfekcji i super, oglądając kolorowe magazyny właśnie tego oczekuję, jak będę chciała popatrzeć na kobiety niezadbane i zmęczone życiem to pójdę do supermarketu :P


Rzecz właśnie w tym - w dopracowaniu do "perfekcji i super"... Czytaj: kilogramami makijażu na twarzy i ciężkiej pracy grafików w Adobe Photoshopie.
Dlatego właśnie wolę te "kobiety z supermarketu".
One przynajmniej nie udają kogoś kim nie są.


  • 3
Odpłać ciosem za cios, pogardą za pogardę, przekleństwem za przekleństwo - mając w tym swój spory udział! Oko za oko, ząb za ząb, zawsze po czterokroć, po stokroć! Stań się Postrachem dla swojego przeciwnika i jeżeli wejdzie ci w drogę posiądzie dodatkową mądrość, aby przemyśleć swoje posunięcie.

#50 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 14 październik 2014 - 18:58

 


Rzecz właśnie w tym - w dopracowaniu do "perfekcji i super"... Czytaj: kilogramami makijażu na twarzy i ciężkiej pracy grafików w Adobe Photoshopie.
Dlatego właśnie wolę te "kobiety z supermarketu".
One przynajmniej nie udają kogoś kim nie są.

Ale udawanie kim się nie jest to właśnie praca modelki.


  • 0

#51 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 14 październik 2014 - 19:54

 

Ale udawanie kim się nie jest to właśnie praca modelki.


Stąd logiczny wniosek: modelki nie są nikomu potrzebne. Łatwiej i taniej wykonać grafiki w Photoshopie. A jedno i drugie tak samo "autentyczne" :)
  • 2

#52 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 14 październik 2014 - 21:45

:) wizerunek na fotce, to wyłącznie praca, więc nie mów, że modelki  nie są nikomu potrzebne.


Użytkownik karollina78 edytował ten post 14 październik 2014 - 21:45

  • 0

#53 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 14 październik 2014 - 21:51

:) wizerunek na fotce, to wyłącznie praca, więc nie mów, że modelki  nie są nikomu potrzebne.


Sama sobie przeczysz, skoro wyłącznie praca, to dla modelki nie ma już miejsca :P
Tak, wyłącznie praca: fryzjerki, kosmetyczki, grafika retuszującego zdjęcia w Photoshopie. Modelka jest tylko zbędnym dodatkiem. Równie dobrze można sfotografować plastykowy manekin, lub sporządzić grafikę tylko w Photoshopie.


  • 0

#54 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 14 październik 2014 - 21:57

:) nie zgodzę się z Tobą, sama na studiach dorabiałam jako modelka, i dobrze wiem,ze na fotkach choć podobnie :P to jednak wygląda się  zdziebko inaczej ale oglądając czasopisma własnie oczekuje perfekcyjnego wyglądu.


  • 0

#55 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 14 październik 2014 - 22:11

Albo masz problem z umiejętnością czytania, albo ze zrozumieniem czytanego tekstu. Albo też usiłujesz dyskutować na jakiś zupełnie inny temat.

Powtórzę po raz kolejny: to że na zdjęciu wygląda się inaczej to aksjomat, zwłaszcza gdy zdjęcia są poprawiane programami graficznymi. Rzecz w czymś zupełnie innym. W tym że w całym tym przemyśle, modelka jest już zbędnym elementem, bez którego to wszystko będzie się kręcić dalej.

 

117.tut4.jpg116.tut4.jpg

 

Ładne, prawda? Stworzone od A do Z w programie graficznym. I równie prawdziwe jak zdjęcia w kolorowych gazetach dla odmóżdżonych czytelników.

 

Jednak tak jak kolega wyżej, wolę te "zmęczone życiem" kobiety z supermarketu. :lol:


  • 1

#56 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 14 październik 2014 - 22:14

Ale nie rozumiem całego tego problemu.... przecież jest modelka ( osoba) i zarabia na tym, że pokazuje stroje czy tam inny towar projektantów, twórców, ci Twórcy też zarabiają dzięki temu, bo ludzie chcą wyglądać jak te panie z wybiegów/czasopism, no i graficy też zarabiają na tym, że te zdjęcia przerabiają. Tak samo wizażystki i fryzjerzy. Wszyscy są zadowoleni.


  • 0

#57 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 14 październik 2014 - 22:25

:) nie mam problemu z rozumienie tekstu, wszystko upraszczasz. Napisze kolejny raz modelki to ludzie a na podstawie ich wyglądu jest obrabiane zdjęcie i puszczane do magazynu. I własnie takie zdjęcia ludzie chcą oglądać bo jak puszczono do druku nie obrobione fotki to była afera.

A tematem jest nie to jakie kobiety chcesz spotykać w supermarkecie tylko jakie ogląda się w czasopismach.


  • 0

#58 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 14 październik 2014 - 22:41

jest obrabiane zdjęcie i puszczane do magazynu. I własnie takie zdjęcia ludzie chcą oglądać bo jak puszczono do druku nie obrobione fotki to była afera.

Patrząc na Twój avatar potrafię to zrozumieć. :D
 

I własnie takie zdjęcia ludzie chcą oglądać


I tu właśnie dochodzimy do sedna. Spróbuję to wytłumaczyć, tak żebyś zrozumiała.

1. Ludzie chcą oglądać na zdjęciach wyidealizowane istoty, nie mające wiele wspólnego z modelkami pozującymi do tych zdjęć.

2. Oznacza to, że w procesie tworzenia zdjęcia np. do gazety zajmującej się modą, modelka jest tylko jednym z wielu i to wcale nie najważniejszym elementem.

3. W konsekwencji, wobec rozwoju grafiki komputerowej, modelowania 3D itd. jest tylko kwestią czasu, jak zawód modelki odejdzie do lamusa, tak jak wcześniej np. ludzie rozpalający gazowe latarnie, czy sprzątający z ulic końskie odchody. Po prostu, tworzenie obrazu istoty idealnej nie będzie wymagało, w zasadzie już nie wymaga udziału istoty ludzkiej.


Na tym kończę swój udział w tej dyskusji.


  • 0

#59 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 14 październik 2014 - 22:50

:) DYSKUSJA polega na tym, ze przedstawia się swoje zdanie, a nie wywyższa się pisząc teksty w stylu: napisze tak abys zrozumiała, no ale jesli zwracajac sie tak do kogos czujesz sie lepiej to ciesze sie, ze przyczyniłam się do Twojego lepszego samopoczucia :P

pozdrawiam :)

ps. moj avatar nie jest obrabiany.


Użytkownik karollina78 edytował ten post 14 październik 2014 - 22:52

  • 0

#60 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 14 październik 2014 - 22:56

ps. moj avatar nie jest obrabiany.


Wreszcie w czymś się zgadzamy, bo dokładnie to miałem na myśli. :)

Dobrej nocy :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych