Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Przegnać samotność

samotność miłość przyjaźń życie w pojedynkę marzenia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 22:20

Złota rybka?! Kto ją u diabła wymyślił? :-) No, ale dobra, niech będzie i złota rybka... chociaż równie dobrze mogłaby być lampa Alladyna, he. Więc Złota Rybko... Mrówcia chciałaby przegnać samotność. Ma wszystko, czego człowiek może oczekiwać od życia prócz... miłości (wzajemnej) i chyba takiej prawdziwej, najprawdziwszej przyjaźni.  Jej marzeniem jest mieć się do kogo przytulić, kogo pocałować, z kim dyskutować, drzeć koty, iść na kompromisy, mieć kogoś, przy kim może być aniołem i diabłem, z kim można powariować, z kim można zwyczajnie na co dzień być. Chyba każdy, kto jest samotny, ma takie ciche marzenie vel życzenie. Więc norma.

Innym, aczkolwiek takiej samej...rangi (?) życzeniem jest, aby mieć taką fajną paczkę przyjaciół, z którą można poświrować, spędzić wspólnie czas... tak zwyczajnie po prostu iść gdzieś do pubu, lokalu, do kina, teatru, na koncert, wyjechać gdzieś za miasto, np. spontanicznie gdzieś nad jezioro, rozpalić ognisko i przy parszywie gryzących komarach, wypić piwko, pośmiać się, spędzać weekendy, komu można robić zwariowane niespodzianki np. w ich urodziny itd. itp.

Hmmmmm... zakończę to cytatem @eveline2 z cytaty.info: "Jest ty­lu sa­mot­nych ludzi, którzy zaz­na­li chłodu ludzkich serc. Ty­lu pragnących skraw­ka nieba. Bo jeśli ma­my miłość, to można żyć..." Podsumowując: jestem samotnym ludziem, zaznałam chłodu ludzkiego serca, pragnę skrawka nieba...

Złota Rybko, spełnisz moje życzenie? :P  :hehe: Jak zwariowałam, to sorry... z deka śmieszy mnie ten mój post :P Ale to w końcu "życzenia do złotej rybki" :P


  • 8
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#2 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 08 marzec 2013 - 22:36

Ja spotykam takie skrawki nieba co jakiś czas ale zwykle mieszkają bardzo daleko odemnie
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#3 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 08 marzec 2013 - 22:39

Wcale nie śmiesznie.... :) Bardzo ładnie to napisałaś. :) A może zamiast do złotej rybki skieruj to do Boga :) Pozdrawiam Madziu :)


  • 0

#4 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 08 marzec 2013 - 23:55

Złota rybka?! Kto ją u diabła wymyślił? :-) No, ale dobra, niech będzie i złota rybka... chociaż równie dobrze mogłaby być lampa Alladyna, he. Więc Złota Rybko... Mrówcia chciałaby przegnać samotność. Ma wszystko, czego człowiek może oczekiwać od życia prócz... miłości (wzajemnej) i chyba takiej prawdziwej, najprawdziwszej przyjaźni. Jej marzeniem jest mieć się do kogo przytulić, kogo pocałować, z kim dyskutować, drzeć koty, iść na kompromisy, mieć kogoś, przy kim może być aniołem i diabłem, z kim można powariować, z kim można zwyczajnie na co dzień być. Chyba każdy, kto jest samotny, ma takie ciche marzenie vel życzenie. Więc norma.

A może właśnie taki tekst powinnaś zamieścić na randkach. Może jest tam ktoś (nie mówię o sobie) kto spełni twoje życzenie.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 13 wrzesień 2015 - 13:03
zmniejszony cytat.

  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#5 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 09 marzec 2013 - 10:51

Madziu ślicznie napisałaś życzę Ci z całego serca bezgranicznej szalonej dozgonnej miłości bo jesteś fantastyczną kobietą i zasługujesz na prawdziwą miłość :)


  • 7

#6 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 16:26

Podpisuję się pod słowami Oli'ego..:)

I mam nadzieję, że rybka spełni te życzenia..bo jeśli nie..to..będzie miała ze mną do czynienia.. :D 

Pozdrawiam Cię Madziu..


  • 4
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#7 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 09 marzec 2013 - 21:22

Mrowciaa, bardzo spontanicznie i fajnie napisane :) ale nie śmiesznie, bo śmiać się z uczuć nie można... 

Już ktoś groził Złotej Rybce, że jeśli nie weźmie się za spełnianie życzeń, to trafi na patelnię  :lol:  ale ja jestem daleka od przemocy, więc myślę, że Rybka spełni Twoje marzenia/życzenia i bez straszenia patelnią ;)

 

Pozdrawiam cieplutko :)


  • 1
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#8 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 22:47

Wszystko słodko, ładnie, pięknie... Ja jednak tę złotą rybkę wolę usmażyć na patelni i zjeść na kolację, przy lampce wina :P 


  • 1
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#9 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 09 marzec 2013 - 22:53

A podzielisz się ;)
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#10 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 09 marzec 2013 - 22:57

Oj, Mrowciaa :D Najpierw masz życzenia do Złotej Rybki, a później chcesz ją usmażyć  :hehe:


  • 1
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#11 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 23:36

:hehe: 


  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#12 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 10 marzec 2013 - 12:27

Pamiętaj że jako skazaniec rybka powinna mieć prawo do ostatniego zyczenia przed upieczeniem i role się odwrócą  ;oP


Użytkownik Janusz74 edytował ten post 10 marzec 2013 - 12:29

  • 1

#13 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 10 marzec 2013 - 13:11

Ciekawe co będzie jak ta rybka zażyczy małej mrówki na obiad
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#14 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 10 marzec 2013 - 14:13

Wszystko słodko, ładnie, pięknie... Ja jednak tę złotą rybkę wolę usmażyć na patelni i zjeść na kolację, przy lampce wina :P 

Mrówcia na Twoim miejscu to uważałabym z tymi groźbami o smażeniu, bo może być jak w tym dowcipie:)

Murzyn złapał złotą rybkę i rybka powiedziała, że może spełnić jego jedno życzenie no i murzyn myśli i w końcu mówi:
- Chciałbym przez chociaż jeden dzień być kwiatkiem
Rybka na to:
- Ale nie ma czarnych kwiatów
- Spełnij moje życzenie, bo Cię usmażę!
Zaszumiało, zagrzmiało i murzyn nie ma fiu*ka
- Coś ty mi zrobiła? Miałem być kwiatem!
- No i jesteś - czarny bez:)
  • 3
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#15 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 10 marzec 2013 - 16:48

Mrówcia na Twoim miejscu to uważałabym z tymi groźbami o smażeniu, bo może być jak w tym dowcipie:)

Murzyn złapał złotą rybkę i rybka powiedziała, że może spełnić jego jedno życzenie no i murzyn myśli i w końcu mówi:
- Chciałbym przez chociaż jeden dzień być kwiatkiem
Rybka na to:
- Ale nie ma czarnych kwiatów
- Spełnij moje życzenie, bo Cię usmażę!
Zaszumiało, zagrzmiało i murzyn nie ma fiu*ka
- Coś ty mi zrobiła? Miałem być kwiatem!
- No i jesteś - czarny bez:)

 

:facepalm:   :hehe: Dobrze, więc nie będę smażyć tej rybki, niech się dzieje co chce... :P


Użytkownik mrowciaa edytował ten post 10 marzec 2013 - 16:49

  • 1
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#16 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 10 marzec 2013 - 18:26

hura rybka ocalona ;)
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#17 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 17 marzec 2013 - 20:21

A tak wracając do tematu to nie rezygnuj z miłości to że cię ktoś potraktował nie fair nie znaczy że nie istnieje ktoś kto będzie potrafił docenić twoje uczucie. :) :) :)

Użytkownik Kiciuś edytował ten post 18 marzec 2013 - 22:15

  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#18 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 26 kwiecień 2013 - 19:30

Hihi, dostałam dużo maili w związku z tym moim postem tutaj... więc chciałam tylko napisać, że złota rybka spełniła moje życzenia - obydwa :) :P


Użytkownik mrowciaa edytował ten post 26 kwiecień 2013 - 19:40

  • 2
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#19 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 26 kwiecień 2013 - 20:35

No to masz jeszcze jedno życzenie do wykorzystania. Bo złota rybka spełnia zazwyczaj 3 życzenia :) :) :)
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#20 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 26 kwiecień 2013 - 20:39

Ech... Żeby ta złota rybka przegnała też moją samotność. :(
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samotność, miłość, przyjaźń, życie w pojedynkę, marzenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych