Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

IPON-ki wiosna idzie! Odchudzamy się! :)

odchudzanie zdrowe żywienie wiosna idzie ćwiczenia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 02 marzec 2013 - 01:27

Ja już nie oddam, bo nie chcę być chuda :D ale może ktoś się z Tobą podzieli...


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#22 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 02 marzec 2013 - 18:22

625464_455742591163738_1520614264_n.jpg


  • 1

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#23 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 02 marzec 2013 - 18:48

 Bez przesadyzmu moi Drodzy! Ileż można? Masochistką nie jestem :hehe: Poza tym Marder za dobrze gotuje :D

Jednak mimo wszystko trzymam kciuki za tych z zaciśniętymi szczękami i pięściami :devil: . Powodzenia.

Monia74 masz rację - bez przesadyzmu ileż można opierać się dobremu jedzonku ?  :hehe: A poważnie chyba jedyna skuteczna dieta to niezawodna MŻtka czyli mniej żreć i chociaż odrobina ćwiczeń - sukces murowany !
A dla zwolenniczek wszelkiego rodzaju diet polecam dietę opracowaną przez lekarza kardiologa ,dieta dla osób chorych na serce i cukrzyków , skutkiem "ubocznym" jest utrata kilogramów.Sprawdzone - działa , wyniki badań po diecie rewelacyjne i spadek wagi też  :)
 

http://www.dietasout....pl/faza-i.html 


Użytkownik hanick13 edytował ten post 02 marzec 2013 - 18:48

  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#24 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 03 marzec 2013 - 02:46

Sama dieta MŻ może spowodować alarm w organizmie - spadła dostarczana ilość pokarmu! - magazynować! - To nie żart! - Jeśli chce się schudnąć to "odrobina ćwiczeń" nie pomoże...

 

Hanick - dieta, jaką proponujesz jest ciekawa, ale pod warunkiem, że po 2 tygodniach jej stosowania nie wrócimy do poprzedniego trybu życia - w przeciwnym razie, efekt jo-jo murowany.

 

Ponadto, ta dieta jest oparta na starych badaniach, gdzie wmawiano nam jeszcze, że spożywanie jajek w ilości większej, niż 3-4 tygodniowo, jest niezdrowe... Mogłabym przyczepić się jeszcze do innych rzeczy, ale nie chcę być nadmiernie czepliwa ;)


Użytkownik Kicia edytował ten post 03 marzec 2013 - 02:50

  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#25 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 03 marzec 2013 - 04:26

Ja już nie oddam, bo nie chcę być chuda :D ale może ktoś się z Tobą podzieli...

Czekam na propozycje ;)
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#26 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 03 marzec 2013 - 14:22

Dziewczyny, zamiast pisać  jak schudnąć, dajcie mi przepis jak przytyć :D

 

Tutaj jest potrzebna jakaś fajna dziewczyna, która będzie Ci dobrze gotować :P  Zanim się obejrzysz to przytyjesz, że ho ho! ;) 

 

Stosuję "MŻ" i jest git... do tego odwiedziny lasu :P A Wy "małpiszony" :P jak nie checie do mnie dołączyć to nie, trudno  :cool:  :D


Użytkownik mrowciaa edytował ten post 03 marzec 2013 - 14:25

  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#27 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 03 marzec 2013 - 14:37

Nie wiem nie chcę nikomu zabierać zapału, bo rozumiem i popieram argumentację, ale jakieś dziwne mam wrażenie i przeczucie, że skończy się to tak :P ;) Bez urazy :)

Powodzenia kobitki :)

e5a4371ead44e7662bf77d8e78a3003f.jpg?131

 


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 03 marzec 2013 - 14:37

  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#28 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 03 marzec 2013 - 14:38

Zero pocieszenia... ehhh... :P No nic, wracam :) 


  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#29 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6291 postów
  • Skąd:home

Napisano 03 marzec 2013 - 16:13

Zero pocieszenia... ehhh... :P No nic, wracam :) 

 
W porządku, ażeby nie było, że jestem taka niedobra, mało pocieszna :P Mrówciu Kochana "MŻ" to najlepszy sposób, jaki mogła (powiedzmy, że tak było ...  :) ...) wymyślić kobieta, aby osiągnąć swoją wymarzoną figurę. Trzymaj się tego jak nic. Sam ruch to też tylko zdrowie. Jednak to, co najważniejsze to zaakceptuj siebie taką, jaką jesteś. Poczujesz się o wiele lepiej. Z taką buźką i nie tylko, zawsze zajdziesz daleko. Poza tym czasami, jak coś bardzo chcemy to się blokujemy, a wtedy i z odchudzania będą "nici". Reasumując - wiem, co mówię, bo sama chciałam sobie odjąć tu i ówdzie. W momencie, kiedy przestałam się tym katować, zrobiło mi się lżej na duszy i ciele również :P Jeśli komuś nie pasuje, może nie patrzeć, nie obrażę się. Pozostaje mu/jej niebo, co najwyżej oślepnie od słońca :P


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 03 marzec 2013 - 16:21

  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#30 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 05 marzec 2013 - 09:09

Dziewczyny, zamiast pisać  jak schudnąć, dajcie mi przepis jak przytyć :D

Tomy zostań   klientem    srtalaym 5  różnych  kawiarnii  ciastkarni  jedz tylko  czekoladowe specjaly   pizze potrawy z  najwiekszychj  fast foodów. Do rtych nmioejsc  dojeżdzaj samochodem  a i  Broń  Boże nie cwicz .jedz   na 5 minut przerd spaniem itd :P


  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#31 ameliaa

ameliaa

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 10 marzec 2013 - 21:25

To ja sie pochwalę :rumieniec: , z racji pewnej zaistniałej sytuacji w momencie opancerzenia gipsem przestałem żreć słodkie... efektu żadnego, ale ta radocha, że czlowiek panuje nad sobą...mrr! po odpancerzeniu ćwiczenia, rowerek...a dziś Skalpel Ewy Chodakowskiej <część ćwiczeń z racji niesprawności nóżyny>...czuję się bosko, chwilowe zmęczenie to jest to co uwiebiam!!! same endorfiny :D  i nowa radość do życia i walki z konowałami :devil:


  • 2
'Ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam...'

#32 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 10 marzec 2013 - 22:30

ameliaa przyłączam się do Ciebie i do Ewy Chodakowskiej! :)


  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#33 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 10:10

A ja wiem jedno - w momencie kiedy odrzucam mój największy nałóg -  SŁODYCZE  :facepalm:, tak jak teraz ,od razu robi się lżej i mniej tu i ówdzie  :P 


  • 1

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#34 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 20:47

A ja wiem jedno - w momencie kiedy odrzucam mój największy nałóg -  SŁODYCZE  :facepalm:, tak jak teraz ,od razu robi się lżej i mniej tu i ówdzie  :P 

 

Ooooo i to prawda... wczoraj tylko na czacie @CZARNYANIOL kusila mnie na cos do jedzenia... o nieprzyzwoitej porze :P hehe, ale powstrzymałam się :P


  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#35 ameliaa

ameliaa

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 20:57

mrowciaa, dziś powtórzyłam i nawet wiecej wypróbowałam cwiczeń, nie mogę się doczekać jak wsz bedę mogła robić, a potem killer! i szok!

uwielbiam te endorfiny po! :D


  • 1
'Ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam...'

#36 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 21:03

Ooooo i to prawda... wczoraj tylko na czacie @CZARNYANIOL kusila mnie na cos do jedzenia... o nieprzyzwoitej porze :P hehe, ale powstrzymałam się :P
Mrówcia, Ty skarżypyto;)
Chciałam tylko dla Ciebie dobrze, co byś głodna spać nie poszła:p
  • 1
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#37 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 23:41

mrowciaa, dziś powtórzyłam i nawet wiecej wypróbowałam cwiczeń, nie mogę się doczekać jak wsz bedę mogła robić, a potem killer! i szok!

uwielbiam te endorfiny po! :D

 

wiesz, ja już nawet myślałam o 6 Weidera :P nie wiem, czy dam radę, ale próba będzie :) ;)


  • 1
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#38 ameliaa

ameliaa

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 10:05

mrowciaa, ale szóstka nie jest dokońca taka dobra... mówili mi to jakiś czas temu koledzy, którzy ćwiczą... ale nie wiem co tam nie tak...napewno bedziesz musiała cwiczyc cały czas..a ponoć to dużo czasu zajmuje... hmm, ja czekam az bede w stanie isc na basen....to najlepiej modeluje sylwetke..ale poki co o kuleżance to niebardzo, a nie mam z kim po prostu iść...:(


  • 1
'Ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam...'

#39 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 26 marzec 2013 - 23:17

Mruk, ja Ci mogę i z 50 kg oddać, tylko kto to do Ciebie przydżwiga? 


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#40 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 03 maj 2013 - 14:58

Mrówcia od pierwszego Twojego postu trochę czasu upłynęło i mam nadzieje, że nie skończyło się tak :D

http://celebixy.pl/k...z-dietami-23127
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, zdrowe żywienie, wiosna idzie, ćwiczenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych