Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Coś dla miłośników kotów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 30 listopad 2003 - 16:53

:D I niech tak zostanie :D Amen :D
  • 0

#22 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 03 grudzień 2003 - 09:38

Poniższy tekst pochodzi z dodatku specjalnego naj nr 3/99 - Psy i koty nasi ulubieńcy. Nie mogę się pohamować, aby go nie wstawić. :lol: ;) :D


Koty i sławni ludzie

Dante Alighieri miał parę kotów perskich, którą nauczył przynoszenia małych przedmiotów i przewracania stron w książkach. Nie potrafił pisać, nie mając w pobliżu swoich ulubieńców.

Charles Dickens miał bardzo inteligentnego kota, który gasił łapką świece, gdy uznał, że jego pan powinien już udać się na spoczynek.

Ernest Hemingway hodował krowę, by jego 40 kotów miało codziennie świeże mleko. Najbardziej wyróżnione czworonogi jadły z pisarzem posiłki przy stole.

Wśród miłośników kotów odnajdziemy Piotra Wielkiego, prezydenta Waszyngtona i Lincolna, kardynała Richelieu (który zapisał większą część swojego pokaźnego majątku ukochanym 14 czworonogom), Montaignea, Lutra, Lenina, Mozarta, Ravela, wielu artystów i pisarzy. :twisted:

Zagorzałymi wrogami tych zwierząt byli m.in.: Juliusz Cezar, Dżyngis-chan, Napoleon, Hitler i Mussolini. :evil:
  • 0

#23 Gość_JoannaKrzysztofik_*

Gość_JoannaKrzysztofik_*
  • Gość

Napisano 10 sierpień 2016 - 21:11

Polecam gorąco poczytać "Prawa kociej fizyki": prawo kociej termodynamiki, prawo obserwacji lodówki, itp. :D.


  • 0

#24 Al_Bundy

Al_Bundy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 599 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 13:20

zazdrosny.jpg


  • 0
Bóg dał z kalectwem pokusę nam - i głód,
By się związać w pokręconych sektę.
Partia Potworków! Rząd zatrutej krwi!
Ach, cóż za ulga - unormalnić skazy!
Nakaz szacunku, a nie gest odrazy,
Wystarczy - ja! ja! ja! - zmienić w - my!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych