Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej. Praca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#41 arat780

arat780

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 09:26

Tak szukają telemarketerów, ale rekrutacja trwa już drugi miesiąc, dzwonią średnio raz na tydzień i proszą o coraz to nowe info. Czy kogoś w ostatnich dniach przyjeli?

Dzięki za informację. Jako telemarketer nigdy jeszcze nie pracowałem, zobaczymy czy się odezwą. Nie wiem czy kogoś w ostatnich dniach przyjęli bo jestem tu nowy;). A czy ktoś może wie czy teraz przyjmują gdzieś operatorów wprowadzania danych? Pozdrawiam.


  • 0

#42 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 12:16

Na dzień dzisiejszy na operatora wprowadzania danych, czy też na analityka zasobów nie ma naboru.Z tego co rozmawiałam z bardzo miłą panią koordynator. to praca telemarketera nie jest  trudna. Dostajesz bazę telefonów i meili i proponujesz sprzedaż przeważnie dla firm, jakiś wydawnictw lub innych rzeczy. W zależności od zlecenia.sprzedajesz to co klient oferuje na okres 1-2 miesięcy. A potem nowe zlecenie.Pieniążki w granicy 1150 zł miesięcznie.Pracujesz przez Skype, musisz posiadać stałe łącze internetowe.Dzwoni informatyk i pyta o możliwości kompa i przepustowość neta. No i czekasz na następny telefon.


  • 0

#43 arat780

arat780

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 10:59

Dzięki za informację. Akurat niecały miesiąc temu zmieniłem internet na mobilny, będę się przeprowadzał, dokładnie jeszcze nie wiem kiedy i teraz lepszym rozwiązaniem był net mobilny. W razie czego podpiszę nową umowę na stałe łącze internetowe.


  • 0

#44 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 styczeń 2014 - 10:16

cześć wam wszystkim,

 

Ja też tam pracuję az 5 lat i jest mi tam bardzo dobrze, co prawda nie jako analityk, ale tylko jako sprzątaczka, ale i tym nie gardzę sobie. Żadna praca nie hańbi. Dziś są takie czasy, ze nie wolno grymasić, trzeba wszystko brać, bo może być znacznie gorzej.

Pracy nie ma to fakt, ale dla zainteresowanych praca się znajdzie, tylko trochę motywacji, bo to jest bardzo ważne.

Z tymi um owami tymczasowymi, to trochę fakt, nie za wesoło, ale to tylko takie czasy.

Ja tak samo miałem przez długi okres czasu tak samo, ale ja zajmuję tu inne stanowisko, i bardzl długo pracuję.

Za byle co, nie zwalaniają


  • 0

#45 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 18:58

Witajcie

Jak was przerzucają j jednej firmy do drugiej to od nowa trzeba robić badania lekarskie.

Pozdrawiam;

Karol


  • 0
karol

#46 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 18 styczeń 2014 - 20:07

jak pracuję tam około 5 lat, to nie mialem żadnych badań do robienia, nie czuję się na tyle chory, aby móc się udawać na to badania, a jak coś źle się czuje to sam idę od tego płacą abonament za medycynę rodzinną, ale ja już tam mam staż pracy, a pozostali to ja nie wiem, z pewnością z povczątku nie będą  mieli tak za słodko.

Ja tak samo miałem z początku, nie miałem za słodko, na stałą umowe czekałem chyba około rok i to było kilka lat temu, a dziś to nie wiem jakie mają umowy


  • 0

#47 ewelina2020

ewelina2020

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 11:15

Witam

 

kar27 po jakim czasie przerzucają Cię do innej firmy?

 

Pozdrawiam


  • 0

#48 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 styczeń 2014 - 14:28

a to chyba różnie z tym bywa, to chyba zależy, ale od czego, mnie chyba przrzucali co jakieś pół roku, niektórych co 2 lata, rożnie z tym bywa, nieraz siępytam znajomych, którzy pracują razem ze mną, też przeżucani.

Ja odstatnio na stałym siedzę, ale ja co innego, bo od lat pracuję na stałej umowie, ale to umowa stara, ja pracuję jak nadmieniłem już około 5 lat, ale juz sa nowi i wykonują telepracę, ja tego nie robię

Ja co innego wykonuję. Najlpeijem cicho siedzieć i gdziecznie pracować, bo opłaca się.

Płaca, jak płłaca, najniższa, to nie od firmy zależne.

Przede wszystkim co do przeżucania, to już nie odemnie to zależne, niektorzy po pół roku, niektorzy chyba co 2 lata.

Nie wiem od czego to zależy

Ja już poinformowałem że nie chcę już być przeżucanym, no i siedzę na miejscu,

W razie czego trzeba się pytać pracodawcy jak długoi się będzie pracowało w danej firmie, a może pogadac z pracodawcą na ten temat. Nie wiem co tu doradzić


  • 0

#49 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 06 luty 2014 - 13:17

Pracuję i dobrze mi z tym . 1000 zł na ulicy nie leży, zawsze lepiej mieć jak nie mieć. Za internet i tak  płacę z pracą czy bez. Praca to nie tylko pieniądze. Dla mnie to też doświadczenie zawodowe, powód żeby rano wstać z łóżka , mimo że zimą nie wychodzę. Praca to namiastka normalności, masz coś tak samo jak zdrowi ludzie. Bez kumoterstwa i znajomości. Dla mnie to bardzo ważne.


  • 1

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#50 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 06 luty 2014 - 15:32

Marta nie pracuje (jeszcze) ale kiedy zacznę chce mieć takie podejście jak Twoje. Pozdrawiam.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#51 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 06 luty 2014 - 19:09

Maksymalnie w jednej firmie można być 18 m-cy. Tak jest napisane w nowych umowach, które dostajemy. Mogą też przerzucić wcześniej.

 

Witam

kar27 po jakim czasie przerzucają Cię do innej firmy?

Pozdrawiam


Użytkownik kuba edytował ten post 23 wrzesień 2015 - 11:09
drobiazg ;)

  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#52 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 luty 2014 - 21:12

cieszy mnie wasze takie podejście do obecnej sytuacji, choć wiem, ze wielu oczekuje też lepszych zarobków, bo znam sytuację, ale dziś tylko glownie najniższa krajowa, bo tak jest w większości.

Pewnie, ze też liczy się głownie doświadczenie zawodowe, dla mnie tak samo, z tym że ja mam trochę inne stanowisko, ale mniejsza o to, ważne, ze już trochę tych latek mam tam przepracowane, no i to się liczy dla mnie. Staż pracy


  • 0

#53 elaliko

elaliko

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 19 luty 2014 - 14:12

Ja jestem przez nich zatrudniona i bardo sobie prace chwalę tylko jestem ciekawa czy przedłużą umowę bo mam do końca marca hmmm trzeba poczekać :huh:

jestem takim analitykiem od jakiegoś czasu, zatrudnionym przez przez to biuro, po okresie próbnym dostałam terminową ale długą umowę.


  • 0

#54 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 luty 2014 - 19:56

jesli się starasz, to dlaczego mają cie zwolnić, ja tam nie slyszałem o tym, żeby tak bez nic zwolnili kogoś, oczywiście z tymi umowami tymczasowymi, to trochę nie tak, zupełnie co innego stała, ale ja ile tam czasu pracuję, to się liczy, wy tak samo możecie tyle czasu pracować, tylko zależy od was.

Przecież wy macie ciekawe prace, przed komputerem, wiec nie rozumiem  waszego narzekania, i waszych obaw.

Skoro ja potrafiłem przepracowalć tyle lat, to może i wy to będzie potrafić, kto wie.......


  • 0

#55 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 01 marzec 2014 - 17:26

Witajcie

Mam umowę na rok czasu ,pracuje 35 godzin tygodniowo, dodam że nie jest to moja pierwsza praca.

Ile mi przysługuje urlopu do wykorzystania przez ten czas pracy.

Pozdrawiam:

Karol


  • 0
karol

#56 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 10:10

Karol, stary pracownik, a pytania jak nowicjusz.

Z tego co wiem, masz już staż pracy obligujący Cię do korzystania z wymiaru 26 dni plus 10 dni rehabilitacyjnego.


  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#57 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 marzec 2014 - 11:21

jeszcze raz powtarzam, jak się będziecie starać, to pewnie i was taki zaszczyt spotka i będziecie tyle lat pracować jaK JA, wszystko to jednak od was zależy. Początki są zawsze trudne, do momentu, az pracodawca was nie sprawdzi, potem lekki luzik, jak, będziecie dawać sobie rady


  • 0

#58 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 14:41

Witajcie

Pytałem się o ten urlop nie bez powodu bo na takie samo pytanie zadane pani koordynator usłyszałem odpowiedz ze nalezą mi się dwa dni za każdy przepracowany miesiąc wiec myślałem ze możne przepisy się zmieniły.


  • 0
karol

#59 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 16:34

Kar, a mówiłeś jej, że masz już ileś tam lat pracy za sobą?


  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#60 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 19:03

Tak , Moze sama nie do końca się w tym orientuje.


  • 0
karol


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych