Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej. Praca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 25 luty 2012 - 18:09

Witam Wszystkich.

Zaczynam nowy wątek, mając nadzieję że znajdę odpowiedź. Od marca podejmę pracę na stanowisku Analityka Internetowego w Biurze Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej z Warszawy. Forma zatrudnienia, telepraca. Pracowałam już w Mikrotechu, więc się ucieszyłam, kiedy znalazłam nową ofertę, że nie będę długo bezrobotna. Jednakże, jak przed każdym początkiem denerwuję się. Jestem ciekawa czy znajdę tu kogoś, kto już pracuje w tej firmie i jak to wygląda? Będę wdzięczna za wszystkie opinie. Marta
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#2 miki76

miki76

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 27 luty 2012 - 06:52

Ja jestem przez nich zatrudniona i bardo sobie prace chwalę tylko jestem ciekawa czy przedłużą umowę bo mam do końca marca hmmm trzeba poczekać:huh:
  • 0

#3 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 27 luty 2012 - 16:22

jak tam wyglądają godziny pracy i jak ( czym ) są mierzone?
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#4 duszaT

duszaT

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 24 marzec 2012 - 17:28

Zaczynam pracowac od kwietnia. Marta czy pracujesz i co u ciebie Miki?
  • 0

#5 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 20:30

Cześć wszystkim! Właśnie marta pracujesz jeszcze przedłużyli Tobie umowe? Bo ja tez pracuje w tej firmie tez jestem analitykiem zasobow internetowych mam na rok umowe do pażdzierniak tego roku. Pozdrawiam 
Malcom , godziny pracy sam z sobą pracownik sobie ustala w każdy piątek się wysyła harmonogram(fiszke) , w godiznach od 6.00-22.00 trzeba przepracować 7 godzin lub 8 godzin zależy czy się zaswiadczenie od lekarza przedstawilo. Pozdrawiam
  • 0

#6 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 25 kwiecień 2012 - 16:43

Sylwia, mam umowę na okres próbny, od marca do końca maja , także jeszcze nic nie wiem co będzie dalej. Zaczynam powoli mieć nerwa bo idzie maj
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#7 adania

adania

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 25 kwiecień 2012 - 19:11

Marto, mam prośbę, czy mogłabyś mi powiedzieć na czym polega ta praca? Gdybyś mi trochę przybliżyła temat, to byłabym Ci wdzięczna.
Jestem na etapie poszukiwań, mam złożone dokumenty w Mikrotech-u,
ale na razie przyjęcia są wstrzymane. Może ta firma byłaby odpowiednia? Jak u nich wygląda wynagrodzenie?
  • 0

#8 adass

adass

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 10 maj 2012 - 13:39

Ja też bym prosił o przybliżenie tematu, osób które pracują albo pracowały.
  • 0

#9 kroes123

kroes123

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 czerwiec 2012 - 09:05

czemu nie ma negatywnych opinii, mam inne zdanie też tu pracowałem
  • 0

#10 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 17 czerwiec 2012 - 12:51

Negatywna opinia jest taka, że umowy są krótkie i premii nie ma. Jest to praca zdalna a ja tylko taką mogę mieć. I mimo wad niestety trzeba brać co jest. Idealnej pracy nie ma, a jeżeli ktoś szuka takowej to nie pracuje w ogóle.
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#11 kroes123

kroes123

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 czerwiec 2012 - 16:38

mówisz bzdury pracowałem 10 miesięcy premia była noworoczna to jest czysty zysk znasz, 160 % zwroty minimalnego wynagrodzenia i z umiarkowanym 140 % oprócz logowania nic nie musisz robić nawed nie wiedziałem że pracowałem w dwóch firmach podpisałem umowę w IGD a zwolnili mnie z innej nie będę tu reklamował mają 4 firmy gdzie przeżuwają pracowników a jak jest ktoś za bystry to zostaje natychmiast zwolniony zatrudniają ponad 100 osób policz ile mają z nas zysku a my się cieszymy marnym groszem .Podziwiam pomysłowość tych ludzi porostu potrafią wyciągnąć kasę z dotacji
  • 0

#12 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 17 czerwiec 2012 - 19:44

W każdym razie pracuję i dobrze mi z tym. Wypłata zawsze na czas. Ludzie zdrowi w marketach zasuwają za takie same pieniądze. Ja jestem zadowolona. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to czas trwania umów. Musimy planować urlopy, uwzględniając rehabilitację, a mając na tak krótki czas nie bardzo można zaplanować
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#13 pola01

pola01

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 16:51

Ja jestem w szoku, widząc pozytywne opinie.
Pracowałam ponad rok, nigdy premii (kłamstwa na początku, że będą), wypłaty zawsze po terminie, najczęściej ok 15. Do tego trudności w kontakcie, gdy potrzebne jakieś dokumenty, RMUA itd. Zwodzili, ignorowali, kłamali - to norma była.
Może firma się zmieniła, a może macie szczęście.Ja bym nie polecała nigdy nikomu na podstawie własnych doświadczeń. Czułam się jak śmieć, tyle w temacie.
  • 0

#14 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 20 czerwiec 2012 - 21:21

RMUA są co miesiąc pocztą przy wypłacie, wypłata do 10 każdego mies. Tak pisali w umowie i tak jest
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#15 duszaT

duszaT

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 06 lipiec 2012 - 09:11

Zgadzam się z Martą jest ok . Ludzie są sympatyczni.
  • 0

#16 Gość_Izak_*

Gość_Izak_*
  • Gość

Napisano 13 sierpień 2012 - 08:35

Pracowałam 4 lata ale wypłata była na czas nie było problemu z firmą jak nie chorowałam to dostałam czasami nawet 400 zł nagrody i nie narzekam. Narzekam że nie przedłużyli umowy ale mam nadzieje że jeszcze będą przyjmować. Traktowałam tą prace jak rehabilitacje i starałam się być pilna a to się opłaciło
  • 0

#17 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 13 sierpień 2012 - 21:21

Mi się jeszcze nie zdarzyło dostać żadnej premii. Wszystko ok, poza tym, że bardzo krótkie umowy. Dziś właśnie przedłużyli mi po raz trzeci i znów na trzy miesiące. Wojna nerwów i niepewność. Ale praca jest i trzeba być bardzo uwaznym przy wprowadzaniu danych, żeby czegoś nie przegapić.
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#18 irek22

irek22

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 13:59

witam pracuje w tej firmie od listopada 2011 jednak moim pracodawcom jest firma randstad pierwsze dwie umowy miałem na 3 miesiące i nie pełen etat od kwietnia mam pełen etat i umowę na rok. praca polega na tworzeniu baz firm dokładnie na szukaniu ich w necie i tworzeniu bazy mailingowej praca nie jest trudna. jednak nigdy nie dostałem premii i raczej się na to nie zapowiada ciekawi mnie jedna rzecz po ile firm dziennie dodajecie skoro macie premie ja średnio kolo 60 i nigdy nie dostałem, a co do wypłaty to zawsze jest do 10 na koncie jeśli ktoś ma możliwość podjęcia współpracy z ta firma to polecam choć płacą najniższą krajową
  • 0

#19 duszaT

duszaT

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 07 wrzesień 2012 - 11:18

Wynika z postów że premia po 3-4 latach pracy , szkoda . Ja od kwietnia pracuję na pół etatu. Pozdrawiam wszystkich.
  • 0

#20 irek22

irek22

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 wrzesień 2012 - 09:17

ponoć firma szuka nowych pracowników na stanowisko telemarketera jeśli ktoś jest zainteresowany niech składa cv
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych