Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Studia poprzez internet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wronka

Wronka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 17:30

Witam,
zamierzam podjąć się studiowania poprzez internet, najprawdopodobniej na AHE Łódż.
Jeśli macie doświadczenie z tą formą nauki również na innych uczelniach to proszę o opinie :)
  • 0
Chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni...
Niech zalśni w pełnym słońcu kolorami całej ziemi..

#2 aniaczek1988

aniaczek1988

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 02 wrzesień 2011 - 07:54

Też jestem zainteresowana :)
  • 0

#3 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 02 wrzesień 2011 - 08:48

Witam,
zamierzam podjąć się studiowania poprzez internet, najprawdopodobniej na AHE Łódż.
Jeśli macie doświadczenie z tą formą nauki również na innych uczelniach to proszę o opinie :)

 

Całkiem dobra taka nauka.
 

Też jestem zainteresowana :)

 

jw.
polecam te studia - informatyka + programowanie.


  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#4 pier1987

pier1987

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 292 postów
  • Skąd:Słupca

Napisano 04 maj 2014 - 15:36

Jeśli marzysz o uzyskaniu dyplomu z ekonomii na zagranicznym uniwersytecie równolegle z ukończeniem studiów na uczelni w Polsce, to masz na to coraz większe szanse. Nie należy liczyć na to, że uda się zdobyć w ten sposób dyplom jednej z najbardziej renomowanych uczelni - zwykle wymagają one tradycyjnej obecności na zajęciach, jednak coraz więcej uniwersytetów oferuje studia online.

Poniżej prezentujemy informacje na temat wybranych ośrodków edukacyjnych, które prowadzą zajęcia przez internet. W większości z nich należy po wejściu na stronę WWW wypełnić formularz z danymi, a po jego wysłaniu skontaktuje się z nami przedstawiciel danej uczelni i poda szczegóły korzystania z oferty uczelni. Od niego można również uzyskać informacje na temat możliwości dofinansowania studiów ze stypendium - nie podajemy w tej dziedzinie ogólnych informacji, gdyż zwykle każdy przypadek jest rozpatrywany oddzielnie.

Więcej


  • 0

#5 basia56

basia56

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 21:25

A macie jakieś sposoby na nauczenie obsługi internetu osób, które nie miały z nim styczności? Czy warto korzystać z kursów typu e-senior.pl?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych