Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

dofinansowanie pefron


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lech 12

Lech 12

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 marzec 2010 - 20:37

WITAM. Jestem ojcem 5 letniego Mateuszka. Mateuszek posiada 1 stopień niepełnosprawności, urodził się z niewydolnością górnych drug oddechowych (ZESPÓŁ PIERR-ROBIN)w 9 miesiącu jego życia założono mu rurkę tracheostomijną w związku z licznymi wyjazdami do szpitali Polanica Zdrój,Warszawa, mój stary samochód wymaga solidnego remontu. dowiedziałem się że jest możliwość dofinansowania przez PEFRON na zakup samochodu. Proszę o jakieś informacje na ten temat.
  • 0

#2 basia106

basia106

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 13 marzec 2010 - 21:57

Najlepiej zwrócić się bezpośrednio do CPR i Pefronu.
  • 0

#3 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 14:00

[quote name='Lech 12]WITAM. Jestem ojcem 5 letniego Mateuszka. Mateuszek posiada 1 stopień niepełnosprawności' date=' urodził się z niewydolnością górnych drug oddechowych (ZESPÓŁ PIERR-ROBIN)w 9 miesiącu jego życia założono mu rurkę tracheostomijną w związku z licznymi wyjazdami do szpitali Polanica Zdrój,Warszawa, mój stary samochód wymaga solidnego remontu. dowiedziałem się że jest możliwość dofinansowania przez PEFRON na zakup samochodu. Proszę o jakieś informacje na ten temat.[/quote']
Niestety, ale program o możliwość dofinansowania do zakupu samochodu skończył się w tamtym roku i jak na razie PFRON nie ma zamiaru go kontynuować. Jedynie co możesz to odpisać poniesione koszty zakupu paliwa w corocznym picie.
  • 0

#4 Lech 12

Lech 12

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 22:26

Witam. Dziękuję za udzieloną pomoc.
  • 0

#5 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 655 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 12:48

Jedynie co możesz to odpisać poniesione koszty zakupu paliwa w corocznym picie.

Małe sprostowanie, można odliczyć paliwo albo inaczej używanie samochodu do kwoty 2280 zł

patrz 14 pkt w linku poniżej:
http://www.pit.pl/ul...cyjna/index.php
  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych