Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ośrodek Zagłębie w Ustronie Morskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 rufusik

rufusik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 27 luty 2007 - 20:45

Witam wszystkich :)wybieram się na turnus reh. wybrałam ustronie m. i oś. zagłębie chciałabym usłyszec jakieś opinie wiem że są dwa budynki ja mam pokój w budynku B jak tam jest .Poza tym ciekai mnie ile otrzymam dofinansowania mieszcze sie w progu tego górnego pułapu może ktoś wie jaka to kwota JOLA
  • 0

#2 loczek

loczek

    Podpowiadacz

  • Oczekujący
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Napisano 05 marzec 2007 - 18:32

Witaj :) w Listopadzie ubieglego roku byłam w Ustroniu Morskim własnie w tym ośrodku. I też tak jak ty byłam zakwaterowana w budynku B Jest to o tyle dobre gdyz pokoje w tej części ośrodka są stosunkowo tańsze od pokoi mieszczących się w głównej części. Jest to niestety jedyny plus Jadalnia gabinety lekarskie rehabilitacyjne kwiatnia i wszystko inne miesci się w budynku A a zatem bedzie konieczność dochodzenia i na posiłki i na rehabilitacje. Nie jest to duża odległosć ale zawsze...
P S Tak od siebie dodam jeszcze kilka informacji...:)
Posiłki są tam dobre zróżnicowane i obfite.Z tym że stoliki jak na mój rozum bardzo małe i ciasne. Zrobienie kanapki czy zjedzenie obiadu przy malym ale (az )czteroosobym stoliku sprawiało mi niemało kłopotków.
Nie powiem nic złego natomiast na kadrę.Bardzo uprzejma i bardzo ludzka :) Chętna służyc pomocą w razie potrzeby. W sumie to w skali od 1 do 10 Osrodkowi Zagłębie przyznałam 7 punktów :)
Pozdrawiam i zyczę miłego pobytu.
  • 0
Wczoraj jest historią Jutro jest zagadką. Dziś jest darem

#3 rufusik

rufusik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 05 marzec 2007 - 20:15

dzięki za informacje:)długo czekałam aż się ktoś odezwie teraz już coś wiem , nie będe jechała z niepewnością POZDRAWIAM ;)
  • 0

#4 mama mateuszka

mama mateuszka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 lipiec 2009 - 20:33

ponawiam zapytanie dotyczące turnusu w w/w Ośrodku ,czy od tamtej pory był ktoś jeszcze? i jak wrażenia ? pozdrawiam
  • 0

#5 Dex1977

Dex1977

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 11 październik 2009 - 15:04

Witam.:_ Chce się z wami podzielić opiniami na temat ośrodka Zagłębie w Ustroniu M.
Może zacznę od plusów (których jest zdecydowanie więcej)
Ośrodek blisko przystanku (pks, bus) w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych winda,podjazdy.Bardzo miła obsługa,liczne zabiegi - 4 dziennie,dobra opieka medyczna. W przyszłym roku ma być basen pare ulic od ośrodka - ma być dojazd.
Pokoje w budynkach A super,pełne wyposażenie z lodówkami włącznie,budynki B trochę gorsze ale i duźo tańsze.Na plus jest opłata klimatyczna wliczona już w fakturę,dowóz z dworca w Ustroniu do ośrodka i na dworzec o każdej porze.Bliskość morza,ładna miejscowość zachęca do zwiedzania tej małej gminy.
Jeśli chodzi o rozrywkę jest lepiej niż dobrze codzienne wieczorki,bal przebierańców,Wizyta i koncert Elvisa Presleya :),pieczenie prosiaka na pewno jest atrakcją dużą i można się lepiej poznać.
Jedyną wadą pobytu w tym ośrodku jest jedzenie - nie chodzi może o ilość ale i tak małe porcje ale o jakość - naprawdę bieda z nędzą.Uwierzcie,że kot który biega po jadalni często nie chciał zjadać wędlin z posiłków.Kończąc duża 4 z plusem ! Piszcie jakie są wasze wrażenia z tego ośrodka
Dex1977
  • 0

#6 Izasia

Izasia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 19 październik 2009 - 09:52

Witam :-)
Jakiś czas temu szukałam Osrodka reh. dla córki z dieta bezglutenową( ma też inne schorzenia.
Na stronie internetowej Tegoż osrodka jak wół napisane jest,że zapewniają dietę bezglutenową za dodatkową opłatą 150,00.Czytałam w necie opinie o tym ośrodku i były ok.Tak więc bez obaw się tam wybrałam na turnus od 3.10 do 16.10.Wczesniej przed przyjazdem rozmawiałam z Panią dietetyk jak z wędlinami,co mają do zaproponowania na takiej diecie itp.Jakiez było więc moje zdziwienie kiedy ich dieta bezglutenowa to była bardziej dieta wykluczająca potrawy glutenowe bez zastępstwa ich produktami bezglutenowymi!Przykłądowo: wszyscy dostają kotlet z piersi kurczaka a moja córa pierś kurczaka wyjęta z wody, wszyscy otrzymują sos do papryki faszerowanej a moja córa bez sosu,wszelkie fasoli,brukselki wszyscy mieli polane bułeczką tartą a córa nic.Na posiłki dawali jedynie szynkę,ser żółty, ser biały( suchy)i tak w koło macieju.Moja Zosia już patrzeć nie mogła na te produkty.Musiałam się domagać produktów bezglutenowych.Wreszcie poszłam do kierownika tego ośrodka i powiedziałam co o tym sadzę.Zwrócono mi ten dodatek za dietę,ale urlop był zmarnowany.Zresztą całe to jedzenie było tak monotonne że szok.Wymyślano cuda na kiju(fasolka szparagowa po bretońsku, naleśnik z serem i bananem itp).Na kolację same ciężkostrawne rzeczy typu bigosy,leczo z wielkimi kawałami papryki,suche pączki itd.Wszystkie te potrawy na zimno ponieważ Pani kelnerka( jedna na 140 osób)rozstawiała to wszystko przed danym posiłkiem.Tak więc na zimno te potrawy były okropne.Do obiadu także wszelkie "surówki" na ciepło były na zimno,fasolka szparagowa aż ociekała wodą, ziemniaki w zupach były czasem surowe.Porcje małe np. kasza jęczmienna ( poza dietą) dla 4 osób przy stoliku była podawana na takim talerzu do zupy( dośc płytki),gulasz w małej miseczce tak więc najeśc się nie można było.Co fajniejsze wielu starszym osobom to nie przeszkadzało( większośc to starsi ludzie).Oprócz mnie może jeszcze kilkoro ludzi zgłaszało protest odnośnie posiłków.Inni gadali na boku ale poskarżyć się nie poszli gdyż ich zdaniem skoro mają dofinansowanie z PFRONU to nie mogą narzekać:-))) Za dziecko( niezaleznie od wieku) płacisz jak za dorosłego.Paranoja.
Do tego codzienne wieczorki taneczne-wszystko byłoby ok gdyby nie to że miałam pokój po przeciwnej stronie drzwi do kawiarni( pokój 303).Po moich protestach wreszcie znaleziono nam inny wolny pokój-406( Pan w recepcji stwierdził że myślał iż się już z córką przyzwyczaiłyśmy do muzyki!!!). Pokoje takie sobie,szklanki brudne,szafa w niektórych miejscach poważnie zniszczona,narzuty teoretycznie białe a tak naprawde chyba dawno nie były prane bo po prostu szare.Reszta ok.
Rehabilitacja różnie,ale bywałam w lepszych ośrodkach.Np. gimnastyka indywidualna dla mojej córci ,którą zapisał lekarz wyglądała tak że miała ona na siłowni sama sobie ćwiczyć!Panie rehabilitantki tłumaczyły się tym,że im za dużo na jedną godzinę dają pacjentów( miały ich na UGUL)i one nie mają jak ich ćwiczyć.Zamieniłam ten zabieg na inny.Lekarz nawet nie badał,nie czytał co dolega dziecku,wierzył w to co powiedziałam:-)))
Plusem jest położenie ośrodka-z okien widac morze,przesympatyczna Pani od zabiegów mokrych,która stara się jak może by pacjenci byli zadowoleni.
Minus to słabe jedzenie, zero urozmaicenia,niesmaczne potrawy( naprawde nie jestem wymagająca, ale lubię jeść potrawy na ciepło a nie na zimno),dośc często zimna woda w pokoju od godziny 8-10,czasem zimna woda na kąpielach(Pani sama wtedy nas przenosiła na inną godzinę bo mówiła że jest chłodna woda).
Zero podejścia w gimnastyce reh. do dzieci z porażeniami mózgowymi( na szczęscie moja córa nie ma-ma inne schorzenia, ale były tam 3 mamy z dziećmi i uwierzcie mi one więcej wiedziały niz rehabilitantki).
Kot rzeczywiście biega sobie po stołówce(zwany Gruby, ale moja córa nazwała go Malinką).
Tak więc więcej tam nie pojadę:-)
Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się tyle narzekać hahahaha.Zawsze mi się wszędzie podobało,trafiałam na sympatycznych ludzi,pyszne jedzonko( np. osrodek Damis w Krynicy Zdrój,Ośrodek Wiosna w Rabce,Pensjonat Lucyna we Władysławowie itp)i nigdy złego słowa nie powiedziałam.Tutaj było beznadziejnie.
Pozdrawiam
Iza
  • 0

#7 Dex1977

Dex1977

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 04 listopad 2009 - 18:00

To ja byłem turnus przed wami.Ale już pod koniec to pogoda była fatalna
  • 0

#8 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 05 listopad 2009 - 17:14


Izasia byłam tam parę lat temu i rehabilitacja była naprawdę w porządku, a nie wierzę żeby sie aż tak diametralnie tam zmieniło.

Plusem jest położenie ośrodka-z okien widac morze,przesympatyczna Pani od zabiegów mokrych,która stara się jak może by pacjenci byli zadowoleni.

Dobrze że widzisz chociaż jeden plus,przepraszam dwa :)

Zero podejścia w gimnastyce reh. do dzieci z porażeniami mózgowymi( na szczęscie moja córa nie ma-ma inne schorzenia, ale były tam 3 mamy z dziećmi i uwierzcie mi one więcej wiedziały niz rehabilitantki).

Skoro nie masz dziecka z porażeniem mózgowym to skąd wiesz że te rehabilitantki były złe? A może te dzieci miały całkiem inne odczucia (pozytywne). Ja tam byłam rehabilitowana i nie narzekam no chyba że ten Ośrodek naprawdę aż tak podupadł w ciągu zaledwie paru lat w co nie chce mi się wierzyć.

Izasia i Dex 1977 Nie jestem modelatorem jeśli się za bardzo wychylam to przepraszam ale wątek o "Zagłębiu" jest już tu :
http://www.ipon.pl/f...pic.php?id=9390
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#9 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 10 listopad 2009 - 16:34

Izasia i Dex 1977 Nie jestem modelatorem jeśli się za bardzo wychylam to przepraszam ale wątek o "Zagłębiu" jest już tu :
http://www.ipon.pl/f...pic.php?id=9390

Tamten wątek jest już stary (pisany w 2007 roku), a dane są opisywane na rok 2006, więc mogło się trochę zmienić od tego czasu ;) jednak to fakt, można było najpierw sprawdzić czy już temat o tym ośrodku nie był już wcześniej rozpoczęty...

Zobaczę co da się z tym zrobić, bo nie widzę opcji scalania wątków...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#10 Izasia

Izasia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 12 listopad 2009 - 10:02

Witam:-)
Po pierwsze to nie ja założyłam ten post o tym ośrodku więc nie do mnie ta pretensja:-)Ja dopisałam tylko moje odczucia o turnusie reh. w tym ośrodku podobnie jak ktoś przede mną to zrobił.
Po drugie doskonale wiem o tym że Panie nie znają się na rehabilitacji dzieci z porażeniem mózgowym bo takowe tam były(3 dzieci)i rozmawiałam z tymi mamami, wiem jakie były ich odczucia,a także miałam okazję zobaczyć na własne oczy to chyba wystarczające argumenty by twierdzić że nie mają pojęcia o rehabilitacji dzieci z porażeniem:-)
Owszem moje dziecko nie ma porażenia mózgowego ale ma inne schorzenia(m.in ma neurofibromatozę typ I,jamistość rdzenia kręgowego i jamistość opuszki,skrzywienie kręgosłupa wynikające z tej genetycznej choroby, glejaka na nerwi wzrokowym a także dietę bezglutenową).Byłam w innym ośrodku( chociażby Damis w Krynicy) gdzie mojemu dziecku na indywidualnej gimnastyce rehabilitant poświęcał 30 minut.Tak samo ma taką rehabilitację w Warszawie-to jest rehabilitacja indywidualna.Uważam ze dziecko 6-cio letnie nie wie jakie sa ćwiczenia wskazane przy jego schorzeniu i jeżeli taką rehabilitację zapisują to Panie powinny mieć czas wyłacznie dla dziecka( lub innej osoby z zapisanym takim zabiegiem).
I nie pisałam tu o innych zabiegach ale wyłącznie własnie o gimnastyce indywidualnej.Nie wiem jak byłaś rehabilitowana( do kaska_zaborze),być może miałas UGUL(wtedy rzeczywiście rehabilitant pracuje indywidualnie)ale mnie taki zabieg absolutnie nie odpowiadał i na pewno nie pomógł dzieciom z porażeniem mózgowym.
Co do innych moich minusów tegoż ośrodka to oczywiście to moje zdanie i każdy może miec inne odczucia.Być moze komuś kto jedzie tam sam i lubi się pobawić taki turnus odpowiada i nie przeszkadzają mu zimne posiłki, ale ja byłam z dzieckiem do tego z dzieckiem na diecie bezglutenowej i naprawde nie na rękę były mi tańce do północy za ścianą czy brak stosowania diety u mojego dziecka( za co dodatkowo zapłaciłam).
Dlatego ja tego ośrodka polecac nie będę:-)
Pozdrawiam
Iza
  • 0

#11 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 12 listopad 2009 - 15:21

[quote name='Izasia]byłaś rehabilitowana( do kaska_zaborze)' date='być może miałas UGUL(wtedy rzeczywiście rehabilitant pracuje indywidualnie)ale mnie taki zabieg absolutnie nie odpowiadał i na pewno nie pomógł dzieciom z porażeniem mózgowym.[/quote']
Izasiu po pierwsze przepraszam bo chyba zbyt osobiście odebrałaś mój post. Ja po prostu twoją poprzednią wypowiedź odczytałam jako jedną wielką krytykę a może tak nie jest do końca zwłaszcza że o ile pamiętam (może się mylę) jest to ośrodek prywatny. Pytasz jak ja byłam rehabilitowana-przez fizioterapeute 1,5godz. i to była naprawdę bardzo porządna rehabilitacja. Było to trzy lata temu,może oni faktycznie podupadają... szkoda by było.
[quote]Co do innych moich minusów tegoż ośrodka to oczywiście to moje zdanie i każdy może miec inne odczucia.Być moze komuś kto jedzie tam sam i lubi się pobawić taki turnus odpowiada i nie przeszkadzają mu zimne posiłki, ale ja byłam z dzieckiem do tego z dzieckiem na diecie bezglutenowej i naprawde nie na rękę były mi tańce do północy za ścianą czy brak stosowania diety u mojego dziecka( za co dodatkowo zapłaciłam).[/quote]
Co do wspominanego wielokrotnie jedzenia to ja nie mam złych wspomnień poza tym że stoliki były ciasne
Jesli cie uraziłam Izasia to przepraszam nie miałam takiego zamiaru.

  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#12 Izasia

Izasia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 11:53

Nie masz za co przepraszać:)))))))))))))))))))))))
Po prostu zdziwiłam się ze ktoś pisze mi że nie w tym miejscu napisałam o ośrodku( nie ja zaczynałam wątek), po drugie moje odczucia do tego Ośrodka są tak negatywne że nawet nie jestem w stanie tego opisać.
Jeżeli rehabilitowana byłaś osobno przez fizjoterapeutę i to przez 1,5h to super!Przyznam się szczerze, ze nikt z turnusu nie miał tak długiej rehabilitacji.Wszystkie zabiegi w granicach 15-20 minut( nawet UGUL).
Dla mnie ten ośrodek jest skreślony.Wiesz,jeżeli reklamują się ze mają dietę bezglutenową a potem za 1050,00+150,00( niby na dietę)za dziecko dają tylko trzy produkty non stop to się człowiek wkurza.Jeździłam do wielu ośrodków i powiem szczerze ze nigdy w życiu z nikim się tam nie sprzeczałam.Wszystko mi smakowało,pokoje naprawdę normalne( nie wymagam luxusów), rehabilitacja taka jak być powinna:-)))Dlatego jadąc do Zagłębia byłam nastawiona bardzo pozytywnie... i szybko spadłam na ziemię.Nie chodzi mi o mnie, bo ja mogłabym zawsze coś sobie dokupić do jedzenia, ale dla dziecka bezglutenowego ciężko jest coś dokupić w małym miasteczku,gdzie większość sklepów jest pozamykana,a w tych co sa otwarte nawet nie wiedzą co to dieta bezglutenowa:-)
Co do stolików,masz rację są bardzo ciasne.
Do tej pory użeram się z tym ośrodkiem.Wysyłają mi dodatkowe faktury, zapominając że ja juz dawno zapłaciłam za turnus.Muszę wydzwaniać,tłumaczyć.Dobrze ze na wszystko mam pokwitowania...ale nerwy są,-mają totalny bałagan.
Tak więc możliwe że to co napisałam było odczuwalne jako ton podwyższony...i może tak było ale absolutnie nie mam do Ciebie pretensji:-))))))))))))))))))))))))
Pozdrawiam serdecznie
Iza
  • 0

#13 suchowiej@vp.pl

suchowiej@vp.pl

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 listopad 2009 - 19:08

witam,
Zaglebie to osrodek rehabilitacyjno-wczasowy a nie typowy specjalistyczny osrodek rehabilitacyjny, bylem tam juz 4 razy, sam jestem rehabilitantem i mialem przyjemnosc korzystac z roznych zabiegow w tym osrodku, min. z sali gimnastycznej i cw.indywidualnych. Panie rehabilitantki maja naprawde duzo pracy a jest ich niewiele wiec przyda sie w tym momencie zrozumienie, ze maja opoznienia i niedociagniecia czasami. Rehabilitacja dzieci MPD prowadzona jest wieloma metodami wiec musialaby Pani byc rehabilitantem aby stwierdzic, ze dzieci byly zle rehabilitowane. Poza tym powinna Pani porozmawiac o tym z tamtejszymi rehabilitantami, iz ma pani zastrzeżenia a nie wypisywac Swoje zlosci w internecie, to nie na miejscu. Wystarczylo spokojnie porozmawiac a napewno otrzymalaby Pani to co chciala, a tym czasem pewnie zrobila Pani niezla awanture.
No nic, ja osobiscie GORACO POLECAM ten osrodek jesli chcecie odpoczac, pobawic sie, poodddychac morskim powietrzem i skorzystac z bazy zabiegowej i bardzo dobrze wyposazonej sali gimnastycznej.
pozdrawiam
  • 0

#14 Izasia

Izasia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 23 listopad 2009 - 11:23

Po pierwsze ja rozmawiałam z Paniami rehabilitantkami i one powiedziały mi że niestety ale nie mają czasu na rehabilitację indywidualną, bo mają pacjentów na UGUL zapisanych.Dlatego poszłam do lekarza i powiedziałam ze dla mnie to taki zabieg dla 6-cioletniego dziecka( ćwiczenia indywidualne) to nie maja sesnu i poprosiłam o zamianę na inny zabieg-dostała dodatkowe naświetlania.Po drugie ja sama chodziłam ćwiczyć indywidualnie( cudnie się to nazywa)i mogłam obserwować Panią rehabilitantkę jak ćwiczy z dzieckiem z porażeniem mózgowym, po drugie mogłam porpzmawiac z mamai więc mam prawo się wypowiedzieć w tej kwestii.
Sala gaimnastyczna jest dobrze wyposażona ale to nie znaczy ze każdy kto otrzyma zabieg-gimnastyka indywidualna wie jak ma ćwiczyć przy swojej chorobie, a niestety Panie rehabilitantki nie mają czasu na tłumaczenie nawet jak włączyć dany sprzęt( nie każdy umie, a szczególnie Pani w koku na głowie była wiecznie naburmuszona).
Oczywiście jeżeli ktoś jedzie wypoczywać, bawić się to jest to idealny ośrodek, do tego lubi zimne potrawy to super-jego wola:-)
Ja wypowiedziałam się co moim zdaniem jest nie tak, a naprawdę byłam w innych ośrodkach i mam porównanie( nie były to typowe ośrodki reh. dla dzieci typu zabajka).
Jestem zdenerwowana ponieważ płaci się niemałe pieniądze( za dziecko nie ma zniżki)więc chyba chciałabym by było wszystko dobrze.Naprawde dziecku nie sa potrzebne balety do nocy( szczególnie za drzwiami), czy zimne jedzenie.
Forum jest po to by każdy mógł się wypowiedzieć, a potem ludzie mają możliwość sprawdzić samemu co i jak.Wiadomo ze dorosłemu jest potrzebne co innego a dziecku co innego.Ja napisałam z perspektywy matki chorego dziecka.
Na szczęście ludzie( 99%)było naprawdę bardzo sympatycznych.Widac nie jesteśmy takie zgredy skoro chcieli moją córkę wybrać na najsympatyczniejszą kuracjuszkę :-)))Taka osoba miała potem darmowy pobyt w ośrodku w następnym roku.Powiedziałam by wybrano inną osobę, która chętnie skorzysta z takiego turnusu.
Panu się podobało i super!Nam nie.
Pozdrawiam serdecznie
Iza
  • 0

#15 Krysztalki lodu

Krysztalki lodu

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 19:24

Wznawiam prośbę.

Czy jest to ośrodek odpowiedni dla osoby poruszającej się na wózku?
  • 0

#16 JarekJarocin

JarekJarocin

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 21 sierpień 2010 - 08:36

Mam pytanie nie bezpośrednio dotyczące Ośrodka Zagłębie lecz jego okolicy, mianowicie jestem osobą na wózku inwalidzkim która uwielbia zwiedzać miejscowości w której się znajduje czy Ustronie Morskie są miejscowością gdzie taka osoba jak ja bez żadnego problemu wszędzie dojedzie, słyszałem również że jest jakaś promenada która łączy Ustronie Morskie z Sianożętami czy jest przystosowana dla wózkowiczów? z góry dziękuje za wszelkie informacje
  • 0

#17 barbara123

barbara123

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 28 sierpień 2010 - 18:02

Jest w Ustroniu Morskim promenada wzdłuż wydm i parku nadmorskiego, którą spokojnie można sobie jechać na wózku chyba ponad 2 km właśnie do Sianożęt. Ustronie Morskie ma małe molo ale wjazd na wózku z podjazdu stromego z poprzecznymi drewnianymi szczebelkami, wjazd możliwy z pomocą osoby drugiej, na plaże są zjazdy na gumie umożliwiające wjazd na plażę, z mola też zjazd bezpośrednio na plażę, uliczki wybrukowane z chodniczkami, chyba czasem były krawężniki (nie pamiętam tego dobrze).W sezonie w centrum sporo ludzi i wtedy trudniej przejechać takim chodnikiem.
  • 0

#18 niuniek2249

niuniek2249

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 18 marzec 2012 - 14:02

Witam. W Lipcu jade do Ustronia Morskiego na tyrnus rechabilitacyjny do Zaglebia. Mam zarezerwowany pokoj w budynku B i moje pytanie brzmi jak wygladaja tam pokoje czy sa z lazienkami i czy jest balkon w pokoju? I w jakim wieku przyjezdzaja tam osoby? Z gory dziekuje za szybka informacje:-) kuba
  • 0

#19 niuniek2249

niuniek2249

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 24 czerwiec 2012 - 20:30

Witajcie. Pomuzcie mi w lipcu jade do Ustronia Morskiego do ''zaglebia'' i powiedzcie mi troche jak tam jest mam pokoj w budynku ''B'' i czy te pokoje sa z balkonami czy same okno i czy widok jest na miasto czy na podworko? i w co sa wyposazone te pokojiki z gory bardzo dziekuje:-)
  • 0

#20 katte73

katte73

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 24 czerwiec 2012 - 20:47

w ofercie wskazują , że jest przystosowany do wózkowiczów
http://www.orw-flisa.../pl/oferta.html
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych